کد خبر: 655112
|
۱۴۰۳/۰۱/۰۱ ۱۵:۴۵:۱۵
| |

دنی آلوز با وثیقه یک میلیون یورویی آزاد شد

دنی آلوز، ستاره سابق بارسلونا، با پرداخت وثیقه یک میلیون یورویی از زندان آزاد شد.

دنی آلوز با وثیقه یک میلیون یورویی آزاد شد
کد خبر: 655112
|
۱۴۰۳/۰۱/۰۱ ۱۵:۴۵:۱۵

آلوز از ژانویه سال گذشته میلادی به اتهام تجاوز به دختری در کلوبی شبانه در جشن شب سال نوی میلادی 2023 در بازداشت بود و دادگاه با آزادی او مخالفت کرد.

به گزارش ورزش سه، حکم اولیه این پرونده چند روز قبل صادر شد و او به پرداخت 100 هزار یورو به علاوه 4.5 سال زندان محکوم شد اما درخواست از سوی وکلای او برای تجدید نظر ارائه شده و آنها خواهان آزادی این بازیکن سابق بارسا در زمان اعلام حکم نهایی بودند. 

دادگاه بارسلونا به این دلیل که نگران فرار این ستاره سابق تیم ملی برزیل از خاک اسپانیا بود و با توجه به این که قانون استرداد مجرم بین کشور اسپانیا و برزیل وجود ندارد، حاضر نبود با این درخواست موافقت کند اما حالا وکلای او توانسته‌اند نظر قاضی‌های پرونده را تغییر دهند. 

این دادگاه امروز اعلام کرد که با اکثریت آرا و با استفاده از رای گیری مخفی با آزادی موقت آلوز با قید وثیقه یک میلیون یورویی موافقت کرده است و در صورتی که این مبلغ به زودی پرداخت شود، او می‌تواند در چند روز آینده آزاد شود. 

این در حالی است که هر دو پاسپورت برزیلی و اسپانیایی آلوز ضبط شده تا مانع از هرگونه اقدام او برای ترک خاک این کشور و فرار از رای دادگاه شود.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها