کد خبر: 654641
|
۱۴۰۲/۱۲/۲۵ ۱۱:۵۵:۴۴
| |

درخواست مشکوک استقلال خوزستان از سازمان لیگ؛ تست دوپینگ بگیرید!

تیم فوتبال استقلال خوزستان خواستار انجام تست دوپینگ در دیدار این تیم برابر فولاد شد.

درخواست مشکوک استقلال خوزستان از سازمان لیگ؛ تست دوپینگ بگیرید!
کد خبر: 654641
|
۱۴۰۲/۱۲/۲۵ ۱۱:۵۵:۴۴

روابط عمومی باشگاه استقلال خوزستان در بیانیه‌ای، درخواست‌های خود را از سازمان لیگ اعلام کرد.

به گزارش رسانه باشگاه استقلال خوزستان، در این بیانیه آمده است که باشگاه استقلال خوزستان به سلامت داوران محترم و مسئولان برگزاری مسابقات اعتقاد راسخ دارد، اما با توجه به درخواست هواداران پرشمار و فوتبال‌دوستان در این استان تقاضای نظارت جدی روی دیدار مقابل فولاد دارد.

شرایط جدول و حساسیت مسابقات در این مقطع موجب شده تا کسب نتیجه برای تیم‌ها حائز اهمیت باشد و در این بین، باشگاه استقلال خوزستان نیز که برنامه‌ریزی مدون برای حضور در این فصل داشته، از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ درخواست دارد تا شرایطی به وجود بیاورند تا در هفته‌های باقی مانده سرنوشت بازی‌ها با عملکرد واقعی تیم‌ها رقم بخورد.

ضمناً این باشگاه خواستار انجام تست دوپینگ از هر دو تیم در مسابقه استقلال خوزستان و فولاد است و امید می‌رود که در هفته‌های باقی‌مانده این اتفاق رقم بخورد تا تیم‌ها در شرایط کاملاً فوتبالی و ارائه عملکرد فنی خودشان نتیجه بگیرند. باشگاه استقلال خوزستان به‌عنوان یک تیم ریشه‌دار سعی در کسب جایگاهی در شأن استان فوتبال‌خیز خوزستان دارد و به همین دلیل تمام برنامه خود را روی کسب نتیجه در زمین بازی گذاشته و خواستار رعایت عدالت برای همه تیم‌ها است.

هواداران استقلال خوزستان نیز مطمئن باشند که تیم در هر شرایطی و ایجاد هر وضعیتی در مسابقات، تلاش می‌کند بهترین نمایش را داشته باشد و دل مردم استان و طرفداران خود را شاد کند.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها