کد خبر: 654442
|
۱۴۰۲/۱۲/۲۳ ۰۷:۱۵:۴۸
| |

خط و نشان کوه عضله ایرانی برای تیلور و حسن یزدانی!

هادی وفایی‌پور که به عنوان رقیب ایرانی حسن یزدانی شناخته می‌شود پس از درخشش در رقابت های جام یاشاردوغو در ترکیه که با کسب مدال طلا همراه بود، از آمادگی بالای خود در این رقابت‌ها گفت.

خط و نشان کوه عضله ایرانی برای تیلور و حسن یزدانی!
کد خبر: 654442
|
۱۴۰۲/۱۲/۲۳ ۰۷:۱۵:۴۸

هادی وفایی‌پور، رقیب حسن یزدانی برای رسیدن به دوبنده تیم ملی در بازی‌های المپیک ۲۰۲۴ پاریس، پس از کسب مدال طلای رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام یاشاردوغو، گفت: خدا را شکر صبح روز مسابقات که تمرین و مرور فن را شروع کردم به سرمربی تیم ملی گفتم امروز بدنم به حدی خوب است که اگر تیلور هم اینجا باشد او را ده بر صفر می‌کنم. وقتی روی تشک رفتم بدنم خیلی سرحال بود و هر کشتی که می‌گذشت بهتر می‌شدم. با وجودیکه آمادگی صد درصدی نداشتم و در پیک مسابقات نبودم اما خدا را شکر به مدال طلا دست یافتم.

به گزارش ایسنا، مدعی دوبنده وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد در بازی‌های المپیک پاریس، درباره روند رو به رشد خود، اظهار کرد: قبلا هم می‌توانستم خودم را ثابت کنم اما به دلایلی این امکان مهیا نشد. به این مسابقات آمدم تا برای قبل از رقابت‌های قهرمانی آسیا روحیه خوبی بگیرم و خیلی خوب شد که توانستم نزد کادر فنی تیم ملی خودم را ثابت کنم.

قهرمان وزن ۸۶ کیلوگرم ایران، در پایان گفت: از خانواده‌ام و کادر فنی تیم ملی که من را کمک کردند و توانستم به مدال طلای این رقابت‌ها برسم تشکر می‌کنم.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها