کد خبر: 654105
|
۱۴۰۲/۱۲/۱۹ ۱۵:۰۵:۳۲
| |

معادله پیچیده قضاوت ذکایی در دربی/ تاج نمی‌داند داوران فدراسیون کجا هستند!

نام دومین داور داربی درحالی رسما توسط تاج اعلام شد که درحال حاضر در ازبکستان حضور دارد.

معادله پیچیده قضاوت ذکایی در دربی/ تاج نمی‌داند داوران فدراسیون کجا هستند!
کد خبر: 654105
|
۱۴۰۲/۱۲/۱۹ ۱۵:۰۵:۳۲

ظهر امروز از ساعت ۱۴ مراسم روز فوتبال زنان در آسیا در مرکز تیم های ملی برگزار شد. روزی که با پرس‌و جو در خصوص آن متوجه شدیم که از طریق کنفدراسیون فوتبال آسیا نام‌گذاری شده است. اما در حاشیه این مراسم، مهمترین اتفاق مربوط به صحبت‌های مهدی تاج بود. او که بعد از مریم منظمی (نایب رئیس زنان در فدراسیون فوتبال) به عنوان دومین نفر برای سخنرانی در جایگاه حاضر شد، در ابتدای صحبت‌های خود رسما اعلام کرد که در اتاق وار داربی، مهسا قربانی و مهناز ذکایی حضور خواهند داشت.

به گزارش ورزش سه، بعد از اتمام مراسم هم مهدی تاج بار دیگر در گفت و گو با صداوسیما از دو داور بین المللی فوتبال زنان که لایسنس وار دارند نام برد و رسما اعلام کرد که هم مهسا قربانی و هم مهناز ذکایی در اتاق وار برای قضاوت در داربی حضور خواهند داشت. 

این درحالی است که ذکایی در حال حاضر به همراه دو کمک داور و یک مدرس داوری از ایران، برای مسابقات آسیایی زیر ۲۰ سال در ازبکستان حضور دارد. این مسابقات که انتخابی جام جهانی زیر ۲۰ سال آسیا است؛ برای کوبل داوری اعزامی ایران از اهمیت بالایی برخوردار است اما حالا با توجه به اعلام رسمی مهدی تاج، ذکایی تا پایان مسابقات در ازبکستان نخواهد ماند و برای حضور در اتاق وار به ایران بازمی‌گردد. موضوعی که احتمالا انتخاب او برای قضاوت در جام جهانی زیر ۲۰ سال را هم تحت تاثیر قرار خواهد داد.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها