کد خبر: 654066
|
۱۴۰۲/۱۲/۱۹ ۱۰:۵۵:۵۸
| |

جزئیات بزن بزن در لیگ فوتبال نوجوانان کشور

در پایان دیدار برگشت مرحله حذفی لیگ برتر نوجوانان کشور در شهر یزد پس از صعود نماینده میزبان، درگیری نسبتا شدیدی ایجاد شد که البته این بازی با حواشی دیگری همچون نبود داور چهارم نیز همراه بود.

جزئیات بزن بزن در لیگ فوتبال نوجوانان کشور
کد خبر: 654066
|
۱۴۰۲/۱۲/۱۹ ۱۰:۵۵:۵۸

تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و نوین فولاد یزد در چارچوب دیدار برگشت مرحله حذفی لیگ نوجوانان ظهر دیروز به مصاف هم رفتند که با برتری و صعود تیم یزدی همراه بود، اما بنا به اعلام باشگاه ذوب‌آهن تماشاچیان و عوامل منتسب تیم میزبان، به بازیکنان و کادرفنی ذوب‌آهن حمله کرده و آن‌ها را به شدت مورد ضرب و شتم قرار دادند.

به گزارش ایسنا، نواب شوقی، مدیر آکادمی فوتبال ذوب‌آهن در خصوص جزئیات این ماجرا به ایسنا گفت: دور برگشت لیگ نوجوانان در یزد به مصاف فولاد نوین رفتیم که متاسفانه جو خوبی آنجا حاکم نبود و در طول بازی نیز تیم را تحت فشار قرار دادند تا جایی که مسابقه داور چهارم نداشته و بین دو نیمه یک داور از یزد آوردند که ظاهرا در تنش‌ها نقش زیادی داشته است.

او ادامه داد: در پایان بازی نیز تیم مقابل به بازیکنان ذوب‌آهن توهین کرده و درگیری ایجاد شد. خدا را شکر با دخالت کادر ما و در اواخر ماجرا نیروی انتظامی مشکل اساسی که سبب آسیب‌دیدگی جدی شود، نبوده ولی به شدت اعضای تیم را کتک زدند.

شوقی درباره سرنوشت این اتفاق تاکید کرد: ناظر مسابقات باید این اتفاقات را به فدراسیون گزارش کند و کمیته انضباطی فدراسیون تصمیم‌گیری می‌کند، منتها این اتفاق اولین بار نیست که در فوتبال پایه رخ می‌دهد. در شهرهایی که تیم‌های لیگ‌ برتری ندارند این موضوعات پیش می‌آید و این شرایط پیش می‌آید که خیلی خطرناک است‌.

مدیر آکادمی فوتبال ذوب‌آهن ابراز نگرانی می‌کند که بازیکنان شهر به شهر می‌روند ولی هیچ امنیتی در قبال تیم میزبان ندارند که باید با برخورد جدی، جریمه سنگین و حتی حذف مواجه شوند. 

او تصریح کرد: دیدار رفت مرحله حذفی  سه بر یک در اصفهان به سود ذوب‌آهن تمام شد بدون اینکه مشکلی ایجاد شود، اما دیدار برگشت با جو آلوده‌ای که حاکم بوده  دو بر صفر به سود فولاد یزد تمام شد و با وجود صعود تیم فولاد یزد این اتفاق انتهای بازی رخ داد.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها