کد خبر: 653998
|
۱۴۰۲/۱۲/۱۹ ۰۲:۲۵:۱۱
| |

کارشناسی داوری مشکوک‌ترین صحنه استقلال خوزستان - استقلال/ پنالتی استقلال خوزستان سوخت؟

کارشناس داوری فوتبال کشورمان درباره مهم‌ترین صحنه دیدار استقلال - استقلال خوزستان اظهار نظر کرد.

کارشناسی داوری مشکوک‌ترین صحنه استقلال خوزستان - استقلال/ پنالتی استقلال خوزستان سوخت؟
کد خبر: 653998
|
۱۴۰۲/۱۲/۱۹ ۰۲:۲۵:۱۱

حیدر سلیمانی درباره تصمیمات موعود بنیادی‌فر در دیدار تیم‌های استقلال و استقلال خوزستان اظهار کرد: استقلال در دقیقه ۵۶ گلزنی کرد که مردود اعلام شد. هنگامی که دروازه‌بان استقلال خوزستان در این صحنه واکنش نشان می‌دهد، ابوالفضل جلالی در شرایط آفساید صاحب توپ می‌شود. در ادامه آرش رضاوند گلزنی می‌کند که به دلیل قرار گرفتن جلالی در آفساید، رد شدن این گل کاملاً درست بود.

به گزارش تسنیم، وی در مورد صحنه مشکوک به خطای هَند در محوطه جریمه استقلال خاطرنشان کرد: بازیکنان استقلال خوزستان معتقد بودند توپ در دقیقه ۶۵ به دست مدافع استقلال برخورد کرد. در همان تصاویر غیرشفاف تلویزیونی مشخص است که دست در بدن مدافع قرار گرفته و برخورد توپ به این دست، خطای هَند محسوب نمی‌شود.

کارشناس داوری فوتبال درباره اخراج سرمربی استقلال خوزستان از کنار زمین گفت: داور چهارم و ناظر داوری ابتدا داور را صدا زدند که فکر می‌کنم به دلیل اعتراض‌های متعدد پورموسوی بود. در فوتبال دنیا متعارف نیست که نیمکت‌نشینان اینقدر کارت زرد یا قرمز بگیرند. اعضای نیمکت تیم‌ها باید به بازیکنان داخل زمین آرامش بدهند، اما ۱.۵ تا دو برابر آنها کارت می‌گیرند!

سلیمانی در مورد توقف گاه و بیگاه بازی به دلیل پرتاب اشیا تصریح کرد: پرتاب اشیای غیرمترقبه، اتفاق زننده‌ای در فوتبال محسوب می‌شود. این حوادث زیبنده فوتبال نیست، اما هنوز برای تماشاگران جا نیفتاده که با چنین اتفاقاتی در مسابقات بین‌المللی، باشگاه‌ها با شدیدترین جرایم مواجه می‌شوند. فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی باید این موارد را به‌صورت جدی بررسی کنند.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها