کد خبر: 653671
|
۱۴۰۲/۱۲/۱۵ ۰۹:۵۵:۰۳
| |

پیشکسوت آبی ها: حذف استقلال عجیب نیست

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه تغییرات تیم به سرمربی مربوط می‌شود و کسی نمی‌تواند حرفی در این مورد بزند، گفت: نکونام باید در خصوص تغییراتی که ایجاد کرده است پاسخ بدهد.

پیشکسوت آبی ها: حذف استقلال عجیب نیست
کد خبر: 653671
|
۱۴۰۲/۱۲/۱۵ ۰۹:۵۵:۰۳

مهدی پاشازاده در خصوص شکست تیم فوتبال استقلال تهران مقابل پرسپولیس در یک شانزدهم نهایی جام حذفی اظهار داشت: جام حذفی همیشه از این شگفتی‌ها داشته است و مس رفسنجان هم که در نیم فصل دوم با آمدن محرم نویدکیا متحول شده و فوتبال متفاوتی را ارایه می‌دهد. بهترین تیم‌های دنیا هم در جام حذفی مقابل تیم‌هایی پایین‌تر حذف می‌شوند و این موضوع چیز عجیبی نیست.

به گزارش برترین ها، وی در خصوص تغییرات تیم فوتبال استقلال در ترکیب اصلی گفت: جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال استقلال است و در خصوص تغییراتی که در تیم صورت گرفته باید توضیح دهد. هیچ کس نمی‌تواند در این خصوص صحبت کند چرا که اگر با تغییراتی که داشت پیروز میدان می‌شد صحبت‌ها در این خصوص هم تغییر می‌کرد.

مدافع سابق تیم ملی ایران و استقلال در ادامه خاطرنشان کرد: فوتبال همین است. قطعاً ایده و نظرات زیادی پشت این تغییرات بوده است و تنها خود نکونام باید در خصوص اتفاقاتی که رخ داده، صحبت کند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران در پایان درباره اینکه ادامه راه برای آبی‌های پایتخت به چه شکل خواهد بود گفت: به نظر من اتفاقی نیفتاده است، استقلال در حال حاضر در در صدر جدول لیگ قرار دارد و در جام حذفی هم به یک تیم لیگ برتر باخته است اما ادامه کار و ابتکار عمل کاملاً در دست خود بازیکنان و کادر فنی آبی پوشان است.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها