کد خبر: 653055
|
۱۴۰۲/۱۲/۰۹ ۱۲:۳۵:۵۵
| |

کروس: خدا انتقامم را از داور گرفت!

تونی کروس در پادکست برادرش به داوری پر حرف و حدیث بازی رئال مادرید-سویا اشاره کرد و از عصبانیت شدیدش و نیز مصدومیت داور گفت.

کروس: خدا انتقامم را از داور گرفت!
کد خبر: 653055
|
۱۴۰۲/۱۲/۰۹ ۱۲:۳۵:۵۵

جنجال بازی رئال-سویا یک روز قبل از شروع مسابقه شروع شده بود ولی سویا اعلام کرد از رئال مادرید به خاطر ویدیوهای انتقادی اش از داور بازی شکایت کرده است. این رویه ای است که رئال از ابتدای فصل دنبال کرده و روز قبل از هر بازی، مجموعه اشتباهات داور بازی علیه رئال را به تصویر می کشد.

به گزارش ورزش سه، دیاز دی مرا، داور بازی رئال-سویا، از همان سوت های آغازین مورد اعتراض بازیکنان و هواداران حاضر در برنابئو قرار گرفت که اوج آن در دقیقه 35 بود زمانی که خطای تونی کروس را اعلام کرد 

می گویند کروس آدم یخی است و بدون احساس و شاید این ادعا پربیراه هم نباشد اما در آن لحظه ستاره آلمانی به قدری خشمگین شد که باورکردنی نبود. 

کروس با ژستس خاصی داد می زد: «در یک متری، در یک متری.» در نهایت نیز او از داور کارت گرفت.

کروس در پادکس برادرش فلیکس، در مورد این صحنه گفت: «معتقدم در نیمه اول، داور کوچکترین برخورد را به ضرر ما خطا می گرفت. حتی صحنه هایی که اصلا خطا نبودند را سوت می زد. در آن صحنه که علیه من سوت زد، من واقعا عصبانی شدم چون او در یک متری بود و همه چیز را دید ولی بازهم خطای من را اعلام کرد. من خودم را کنار کشیده بودم تا بازیکن حریف رد شود ولی او خودش را به من کوبید و داور بلافاصله سود زد.»

کروس در ادامه و با خنده گفت: «خدا آن بالا همه چیز را می بیند و شاید به همین دلیل بود که داور در نیمه دوم مصدوم شد. ما دو یا سه شانس گل واضح را خلق کرده بودیم و کاملا بر بازی سوار بودیم که داور مصدوم شد. حتی مصدومیت او نیز به در زمان اشتباه بود و ضرر ما شد چرا که بازی را از فرم خودش خارج کرد. داور چهارم که جایگزین شد، داور بسیار بهتری بود و بسیار خوب داوری کرد.»

در همان صحنه و زمانی که کروس شدیدا معترض بود، سرخیو راموس نزدیک شد و اجازه نداد بیشتر اعتراض کند تا کارت بگیرد: «البته من همه چیز را تحت کنترل داشتم. سرخیو خودش در چنین صحنه هایی بوده و می دانست قرار است چه اتفاقی رخ بدهد. برایم جالب بود که به این نکته توجه کرد و اجازه نداد کارت زرد دوم را بگیرم.»

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها