کد خبر: 652832
|
۱۴۰۲/۱۲/۰۷ ۱۸:۰۵:۲۷
| |

واکنش عجیب به ماجرای حمله ۱۱ فرد مسلح به بازیکنان تراکتور

باشگاه بعثت کرمانشاه در خصوص ضرب و شتم بازیکنان تراکتور بیانیه داد.

واکنش عجیب به ماجرای حمله ۱۱ فرد مسلح به بازیکنان تراکتور
کد خبر: 652832
|
۱۴۰۲/۱۲/۰۷ ۱۸:۰۵:۲۷

ساعاتی پیش باشگاه تراکتور اعلام کرد که در حاشیه دیدار با بعثت کرمانشاه و در حالی که نیروی انتظامی در استادیوم حضور نداشت، ۱۱ فرد مسلح با اسلحه سرد به بازیکنان تیم امید تراکتور حمله کردند. در حالی که تراکتور بعد از مضروب شدن بازیکنانش اعلام کرد که امکان حضور در مسابقه را ندارد، باشگاه بعثت در بیانیه عجیب مدعی شده که تراکتور برای عدم حضور در زمین بهانه جویی می‌کند. بعثت همچنین مدعی شده که برخلاف اطلاعیه تراکتور، اتوبوس این تیم هیچ مشکلی ندارد و در صحت کامل قرار دارد. بیانیه این باشگاه را در زیر بخوانید:

به گزارش خبرورزشی، در حالی که ساعت ۱۳ کلیه عوامل برگزاری مسابقه اعم از نیروهای انتظامی، کادر درمان و آمبولانس، نماینده فدراسیون و داوران در ورزشگاه حاضر بودند تیم تبریزی با ادعای درگیری و دزدیده شدن لباس‌هایشان در خارج از استادیوم حاضر به بازی نشده و عدم امنیت خود را دلیل عدم حضورشان دانسته‌اند.

این درحالی است که هیچ سندی مبنی بر ادعای مطروحه ارائه نشده و بر اساس تصاویر موجود و مستند اتوبوس تیم تراکتور در صحت و سلامت کامل بوده و این بازی‌های رسانه‌ای صرفا جهت توجیه عدم حضورشان بوده است.

در ضمن طبق صورتجلسه رسمی نماینده فدراسیون تمام اتفاقات مطرح شده توسط تیم تراکتور فقط در حد ادعا بوده و هیچ سندی ارائه نشده و امنیت حاضرین در ورزشگاه و استادیوم به بالاترین شکل ممکن فراهم گردیده است.

قابل ذکر است نتیجه این دیدار در شرایط جدول بسیار تاثیر گذار بود و این ترفندهای برای فرار از رقابت در مستطیل سبز است و گرنه کرمانشاه و مردمش همواره در مهمان‌نوازی شهره بوده و قطعا این بازی‌های رسانه‌ای‌ ناجوانمردانه سناریویی بیش نیست.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها