کد خبر: 652827
|
۱۴۰۲/۱۲/۰۷ ۱۶:۲۵:۰۳
| |

اتفاق وحشتناک؛ حمله به تیم تراکتور؛ ۳ نفر با قمه مجروح شدند + عکس

در چهارچوب مسابقات لیگ امید کشور قرار بود تیم تراکتور با بعثت کرمانشاه بازی کند که اتفاقی تلخ، مانع از برگزاری این دیدار شد.

اتفاق وحشتناک؛ حمله به تیم تراکتور؛ ۳ نفر با قمه مجروح شدند + عکس
کد خبر: 652827
|
۱۴۰۲/۱۲/۰۷ ۱۶:۲۵:۰۳

در شرایطی که اعضای تیم امید فوتبال تراکتور در حال نزدیک شدن به استادیوم محل برگزاری دیدارشان مقابل بعثت کرمانشاه بودند عده‌ای ناشناس با حمله به اتوبوس حامل اعضای تیم تراکتور، پس از خرد کردن شیشه‌های اتوبوس با قمه وارد آن شده و علاوه بر ضرب و شتم تعدادی از بازیکنان سه نفر را به شدت مجروح کردند.

به گزارش خبرورزشی، اخبار رسیده از منابع موثق نزدیک به باشگاه تراکتور حاکی از آن است که شدت جراحت به قدری بوده که این سه نفر به بیمارستان منتقل شده و سایر بازیکنان همچنان داخل اتوبوس نشسته و در حال لرزیدن از سرمای شدید بودند. نکته عجیب اینکه گروه حمله کننده به اتوبوس پس از ایجاد رعب و وحشت ساک لباس و استوک‌های بازیکنان را ربوده و شرایطی ایجاد کردند که این بازیکنان نتوانند در میدان مسابقه حاضر شوند.

شرایط تیم بعثت کرمانشاه در جدول رده‌بندی امیدهای کشور حاکی از آن است که در صورت شکست این تیم در مسابقه مقابل امید تراکتور احتمال سقوط این تیم به شدت قوت می‌گرفت لذا این اتفاق شرایط مبهمی را در حال حاضر ایجاد کرده است! تعدادی از افراد همراه با تیم امید تراکتور ضمن ابراز تعجب از این اتفاق و نگرانی برای بازیکنان تیم از اتفاق «عجیب»‌تری هم خبر دادند!

یکی از مسئولان باشگاه تراکتور در این باره گفت: ظاهرا ناظر بازی با این ادعا که چون اتفاق در چند متری استادیوم رخ داده، از اعضای تیم امید تراکتور خواسته که با همان شرایط به ورزشگاه بروند و بازی را برگزار کنند. اما کادر سرپرستی و مربیگری تیم امید تراکتور با تشریح وضعیت بازیکنان و نبودن لباس ورزشی و مسابقه، این اقدام را غیر ممکن دانسته و به احتمال زیاد این مسابقه در تاریخی دیگر برگزار خواهد شد.

اعضای این تیم فعلاً به داخل استادیوم رفته و در داخل ورزشگاه مستقر شده‌اند. چرا که به دلیل شکستگی شیشه‌های اتوبوس قادر به بازگشت نیستند و سرمای شدید کرمانشاه مانع از حرکت اتوبوس در جاده خواهد شد.

 

امید تراکتور حمله-1

امید تراکتور حمله-2

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
  • ناشناس ارسالی در
    دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲

    مهمان نوازن کرمانشاهیا

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها