کد خبر: 652799
|
۱۴۰۲/۱۲/۰۷ ۱۲:۳۵:۲۴
| |

شایعه رشوه ۱۸۰ میلیاردی قطری‌ها به ملی‌پوشان ایران!

دبیرکل فدراسیون فوتبال به سوالی درخصوص اتهام عجیب دریافت رشوه به بازیکنان تیم ملی ایران پاسخ داد.

شایعه رشوه ۱۸۰ میلیاردی قطری‌ها به ملی‌پوشان ایران!
کد خبر: 652799
|
۱۴۰۲/۱۲/۰۷ ۱۲:۳۵:۲۴

هدایت ممبینی دبیرکل فدراسیون فوتبال در حاشیه مراسم استقبال از کاروان تیم ملی فوتبال ساحلی، به تعدادی از سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش همشهری آنلاین، وی درخصوص انتشار لیستی مبنی بر دریافت برخی از بازیکنان و سرمربی تیم ملی به دریافت رشوه گفت: من زیاد در جریان این مسائل نیستم چون به قول شما همیشه بعد از برخی مسابقات، یک سری حرفها، شایعات و... هم در کنار آن به وجود می آید. من خودم خیلی چیزهای خاصی را در این مورد نشنیدم. ولی چون به قول شما همیشه اینگونه فضاها کنار تیم‌ها هست، ما واقعا خیلی جدی ندیدیم که بخواهیم به آن بپردازیم.

ممبینی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه برخی اعداد و ارقام مانند دریافت رشوه ۱۸۰ میلیاردی در فضای مجازی منتشر شده است، گفت: من الان این موضوعات را از شما می‌شنوم ولی به هر حال همانطوری که شما می‌دانید بازیکنان و کادرفنی ما که در قطر زحمت کشیدند، دارای یک شخصیت ویژه هستند که آن را در زمین و بیرون زمین دیدیم. امکان دارد شایعات زیاد ی هم در فضای مجازی به وجود بیاید اما فدراسیون فوتبال با دقت تمام این مسائل را رصد می‌کند و به پاکی و صداقت بچه‌های خودمان ایمان داریم.

 

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها