کد خبر: 652352
|
۱۴۰۲/۱۲/۰۲ ۱۰:۴۰:۰۷
| |

مصدومیت مهدی طارمی، خیال کونسیسائو را راحت کرد!

در شرایطی که مهدی طارمی از ترکیب ابتدایی کونسیسائو خارج شده بود، مصدومیتش باعث شد تا شرایط به نفع کادرفنی پورتو باشد.

مصدومیت مهدی طارمی، خیال کونسیسائو را راحت کرد!
کد خبر: 652352
|
۱۴۰۲/۱۲/۰۲ ۱۰:۴۰:۰۷

در شرایطی که در ادامه مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا قرار است پورتو در ورزشگاه خانگی خود از آرسنال میزبانی کند، انتظار بر این است که مهدی طارمی ستاره بوشهری فوتبال ایران در ترکیب اولیه پورتو حضور داشته باشد اما در واقع به نظر می‌رسد، کونسیسائو و سران پورتو همچنان خیال بازی دادن مهدی طارمی را ندارند.

به گزارش ورزش سه، مهدی طارمی روزهای عجیبی را در باشگاه پورتو سپری می‌کند. بعد از توافق با اینترمیلان که علنی هم شد، کادرفنی پورتو در دو بازی اخیر تنها 30 دقیقه از طارمی استفاده کرده و او اغلب در این 180 دقیقه روی نیمکت نشسته است. حالا و در آستانه بازی با آرسنال هم خبر آمده که طارمی آسیب دیده و نمی‌تواند در این بازی حساس به میدان برود. باشگاه پورتو به صورت رسمی از مصدومیت مهدی طارمی خبر داد. آنها در وبسایت رسمی خود نوشتند که بازیکن ایرانی از ناحیه ران پای راست دچار آسیب‌دیدگی شده و قرار است وضعیت او توسط کادر پزشکی مورد بررسی قرار بگیرد. 

حالا روزنامه اوجوگو در خبری تأیید کرده که طارمی نمی‌تواند تیمش را در بازی با آرسنال همراهی کند ولی این امیدواری وجود دارد که او بتواند در مسابقه بعدی مقابل ژیل ویسنته به میدان برود. این روزنامه نوشته است: «دو روز قبل از دیدار با آرسنال، سرجیو کونسیسائو اخبار ناخواسته‌ای دریافت کرد. طارمی از ناحیه ران پای راست آسیب دید و پس از ارزیابی مجدد، غیبت او در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان قطعی شد.»

او روز شنبه برابر استرلا روی نیمکت بود و به استراحت پرداخت تا با نفسی تازه وارد دوئل با توپچی‌ها شود اما مشکل عضلانی او را از ترکیب تیم کنار می‌گذارد. با این حال، سناریو خیلی بد نیست چرا که این مصدومیت جدی نخواهد بود و اگر چه او مقابل آرسنال غایب است، اما طارمی را از بازگشت به مسابقات لیگ و دیدار روز یکشنبه در خانه ژیل ویسنته محروم نمی‌کند. شک و تردید پس از این مسابقه برطرف خواهد شد. این بازیکن ایرانی که در طول ماه ژانویه و روزهای اول فوریه به دلیل برگزاری جام ملت‌های آسیا از ترکیب پورتو دور بود، در دقیقه 68 دیدار برابر آروکا وارد زمین شد که آبی و سفیدها در آن مسابقه شکست خوردند.

اینکه طارمی در هر شرایطی یک بازیکن کلیدی برای پورتو است شکی وجود ندارد اما اوانیلسون برزیلی در خط حمله تیم پرتغالی درخشیده و به همین دلیل شاید اگر مهدی مصدوم هم نمی‌شد در ترکیب ثابت قرار نمی‌گرفت.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها