کد خبر: 648021
|
۱۴۰۲/۱۰/۲۲ ۱۷:۱۰:۴۴
| |

چلنگر: مدیرعامل پرسپولیس کاری را کرد که ۷ مدیرعامل قبلی نکردند/ معجزه را با چشم خودم دیدم/ درویش گفت همین امروز با برانکو ببندیم!

رضا چلنگر وکیل قانونی برانکو ایوانکوویچ از اقدام باشگاه پرسپولیس حیرت زده شده است.

چلنگر: مدیرعامل پرسپولیس کاری را کرد که ۷ مدیرعامل قبلی نکردند/ معجزه را با چشم خودم دیدم/ درویش گفت همین امروز با برانکو ببندیم!
کد خبر: 648021
|
۱۴۰۲/۱۰/۲۲ ۱۷:۱۰:۴۴

همانطور که می‌دانید برانکو گزینه اصلی هدایت پرسپولیس در نیم فصل دوم است. بعد از اینکه سرمربی کروات به پیشنهاد اولیه پرسپولیس پاسخ منفی داد، مدیران پرسپولیس قصد دارند دوباره با او مذاکره کنند. برانکو ایوانکوویچ قرار است همراه تیم ملی عمان در جام ملت‌های آسیا حضور یابد اما با این وجود پرسپولیسی‌ها به دنبال برقراری ارتباط دوباره با او هستند و قرار است رضا درویش با برانکو مذاکره کند.

به گزارش خبرورزشی، گفته می‌شود که پرسپولیسی‌ها دور جدید مذاکرات خود را بعد از پرداخت جریمه دیرکرد مالیات برانکو ایوانکوویچ که حدود ۴ میلیارد تومان است، آغاز خواهند کرد و در صورتی‌که بعد از پرداخت جریمه مالیات هم نظر برانکو تغییری نکند، آن‌ها به سراغ دیگر گزینه‌ها خواهند رفت. یکی از بزرگترین مشکل برانکو برای آمدن به ایران پرداخت مالیات او بود که پنجشنبه توسط باشگاه پرسپولیس انجام شد و پرونده مالیاتی این مربی به صورت کامل بسته شد. حالا برانکو خیلی راحت و بدون دغدغه می‌تواند به ایران سفر کند و از کشور خارج شود.

رضا چلنگر دوست نزدیک و مترجم برانکو که از او وکالت دارد و کارهای داخل ایران را برای او انجام می‌دهد، با حضور در اداره مالیات پیگیر پرداخت جریمه‌های مالیات برانکو شد و این موضوع پنجشنبه شب به اطلاع برانکو رسید. چلنگر که دوستی نزدیکی با برانکو دارد، قرار است طی روزهای آینده به همراه مدیرعامل پرسپولیس راهی قطر شود و دور جدید مذاکرات با برانکو را شروع کنند. در همین رابطه گفت و گویی با مترجم و دوست نزدیک برانکو انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید.

از نحوه بسته شدن پرونده مالیاتی برانکو برایمان بگویید.

من فکر می‌کنم باشگاه پرسپولیس و شخص درویش یک معجزه را رقم زد و من به چشم این معجزه را دیدم. پرداخت جزایم مالیات برانکو در یک یا دو روز اصلا کار راحتی نبود و من باید خسته نباشید به مجموعه مدیریتی باشگاه پرسپولیس بگویم. واقعا کار سختی بود ولی رضا درویش این کار را به سرعت انجام داد و حالا همه جرایم مالیات برانکو پرداخت شده است. قرار است شنبه یا یکشنبه مفاصا حساب را بگیریم و برای برانکو بفرستیم. درویش کاری را کرد که ۷ مدیر قبلی نتوانستند انجام بدهند. به همین دلیل می‌گویم کار بزرگی بود. نمی‌دانم آقای درویش چطور توانست در بحث مالیات برانکو انقدر سریع عمل کند و مباحث بخشودنی، نابخشودنی، اصل و فرع مالیات را پرداخت نماید. واقعا برای من جالب توجه بود و تمام فیش‌های پرداختی را از نزدیک دیدم و فکر می‌کنم شنبه یا یکشنبه مفاصا حساب مالیات برانکو صادر شود تا بتواند خیلی راحت به ایران بیاید و برود.

با این حساب می‌شود به تغییر نظر برانکو برای بازگشت به پرسپولیس امیدوار بود؟

 بله می‌شود. حالا پرسپولیس یک قدم بزرگ برداشته و همین موضوع می‌تواند باعث دلگرمی برانکو شود. یک مانع بزرگ حالا برداشته شده و برانکو هم از این بابت خوشحال است. به نظرم می‌شود به ادامه مذاکرات امیدوار بود چرا که مشکل بزرگ برانکو حل شد.

قرار است درویش برای دور جدید مذاکرات راهی قطر شود؟

 آقای درویش اصرار داشتند همین امروز به قطر برود و با برانکو قرارداد امضا کند. او می‌گفت گزینه اول ما برانکو است و برای عقد قرارداد با او جدی هستیم. برانکو تا آخرین لحظه حضورش با تیم ملی عمان در جام ملت‌ها پایبند به قراردادش است و باید کامل بالای سر این تیم باشد و به موفقیت برسد که پس از این رقابت‌ها هم قراردادش به اتمام می‌رسد و می‌تواند به پرسپولیس بیاید. برانکو چون درگیر بازی تیمش مقابل عربستان است، فعلا نمی‌تواند با پرسپولیس مذاکره کند. با این حال در اولین فرصت بعد از دیدار عمان و عربستان می‌شود به ملاقات با برانکو امیدوار بود و قرار است درویش خودش برای مذاکره با برانکو راهی قطر شود.

گفته می‌شد یکی از دلایل ناراحتی برانکو این بود که چرا شخص مدیرعامل پرسپولیس برای مذاکره راهی دبی نشد. این موضوع صحت دارد؟

 من در جریان مذاکرات ابتدایی نیستم و نمی‌دانم چه صحبت‌هایی رد و بدل شد. امیدوارم شرایط طوری پیش برود که به سود هواداران پرسپولیس باشد.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها