کد خبر: 647480
|
۱۴۰۲/۱۰/۱۷ ۲۰:۴۵:۰۹
| |

طارمی پدر شد؟ پرده‌برداری از دلیل مهاجم ایران برای ترک اردوی تیم ملی!

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال از دلیل ترک اردوی تیم ملی از سوی مهدی طارمی پرده‌برداری کرد.

طارمی پدر شد؟ پرده‌برداری از دلیل مهاجم ایران برای ترک اردوی تیم ملی!
کد خبر: 647480
|
۱۴۰۲/۱۰/۱۷ ۲۰:۴۵:۰۹

مهدی محمدنبی در حاشیه تمرین امروز (یکشنبه) تیم ملی فوتبال ایران گفت: از مدیریت کیش بابت شرایط خوب برگزاری اردوی تیم ملی تشکر می‌کنم. اردو را طبق تقویم پیش می‌بریم و آن چیزی که امیر قلعه‌نویی مدنظر داشت، در بازی با بورکینافاسو انجام داد و دیدید در هر نیمه ۱۱ بازیکن متفاوت بازی کردند. این مسئله نشان داد که ایشان دوست دارد بازیکنان در شرایط مسابقه قرار بگیرند که کار مثبتی بود.

به گزارش تسنیم، وی افزود: در بخش ریکاوری و تمرینات با توپ، تمامی بازیکنان رصد می‌شوند. صادق محرمی و روزبه چشمی به دلیل اینکه کشیدگی خفیف داشتند، تحت نظر پزشک کار می‌کنند تا آسیبی به آنها وارد نشود. در رابطه با رامین رضاییان فکر کنم یک هفته تا ۱۰ روز دیگر کنار بازیکنان باشد. فردا ساعت ۱۳ تیم ملی وارد دوحه قطر می‌شود و پس فردا نیز با اندونزی دیدار تدارکاتی پشت درهای بسته برگزار خواهیم کرد. اندونزی تیم جوانی دارد و می‌تواند به لحاظ تمرینی محک خوبی برای تیم ملی باشد.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص میزبانی جزیره کیش و ورزشگاه المپیک خاطرنشان کرد: از سال‌های گذشته و از دهه ۷۰ در کیش بودم و چیزی که به خاطر دارم شکل ظاهری استادیوم تغییر کرده است. امیدوارم ظرفیت حضور تماشاگران نیز تغییر کند. همه همکارانی که در منطقه کیش هستند، ۲۴ ساعته کنار تیم ملی بودند و به لحاظ میزبانی خوب کار کردند. برای مسابقات دوستانه این فضا برای تیم ملی مناسب است، به خصوص در این فصل از سال که شرایط آب‌وهوای نزدیکی با قطر دارد.

نبی در واکنش به این سوال که چه انتظاری از وزیر ورزش و جوانان در صورت قهرمانی تیم ملی دارد، گفت: کیومرث هاشمی سال‌ها ورزشی بوده و از ورزش مطلع است. ما برای کسی، چیزی تعیین نمی‌کنیم اما امیدواریم با نزدیک شدن به جام ملت‌های آسیا برای رسیدن تیم به دور پایانی هر همکاری‌ای لازم باشد، انجام دهند.

وی در خصوص خروج طارمی از اردوی تیم ملی و بازگشت دوباره او توضیح داد: طارمی یک کاری در ثبت احوال کشور داشت به خاطر فرزندی که خداوند به او داده است از قلعه‌نویی اجازه گرفت و رفت و امروز هم ساعت ۲ ظهر به تیم ملی اضافه شد.

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال در مورد محل اسکان تیم ملی در قطر گفت: ما در هتل الریان مستقر هستیم. آنجا یک حسن دارد که به زمین تمرین الریان خیلی نزدیک است، البته محدوده‌ای که برای مربیان تیم در نظر گرفته شده، تقویت شده است و بخشی از دستگاه‌ها را تقویت کردیم و بخشی هم که وجود نداشته است را اجاره کردیم. جای بسیار خوبی است و هر کاری که ما خواستیم را فدراسیون قطر و باشگاه الریان همکاری کرده است. تیم ملی به آن فضا غریبه نیست و این یک حُسن است.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    خواندنی ها