کد خبر: 646453
|
۱۴۰۲/۱۰/۰۹ ۱۶:۵۵:۲۳
| |

بورکینافاسو حریف غیرمنتظره ایران پیش از جام ملت‌ها

بر اساس این برنامه ریزی، تیم ملی ١۴ دی ماه اردوی خود را در کیش برگزار می‌کند و در آخرین دیدار خود پیش از سفر به قطر برای حضور در جام ملتهای آسیا در روز جمعه ١۵ دی در ورزشگاه المپیک کیش به مصاف تیم ملی بورکینافاسو خواهد رفت.

بورکینافاسو حریف غیرمنتظره ایران پیش از جام ملت‌ها
کد خبر: 646453
|
۱۴۰۲/۱۰/۰۹ ۱۶:۵۵:۲۳

تیم ملی فوتبال ایران برای برگزاری یک اردوی آماده سازی پیش از آغاز رقابت های جام ملت های آسیا، در تلاش بود تا یک یا دو دیدار دوستانه را برگزار کند که در این میان نام چند کشور به عنوان حریفان احتمالی مطرح شد.

به گزارش ورزش سه، حتی در روزهای اخیر گفته می شود که تیم ملی مصر یکی از نامزدهای دیدار با تیم ملی ایران است که ولی این مسابقه لغو شد تا اینکه بالاخره بخش رسانه ای تیم ملی با انتشار اطلاعیه ای، از برگزاری بازی با بورکینافاسو خبر داد.

در متن اطلاعیه فدراسیون آمده است: با برنامه‌ریزی انجام شده میان فدراسیون فوتبال و سازمان منطقه آزاد کیش، تیم ملی فوتبال اردوی نهایی خود را در این جزیره برگزار می‌کند.

بر اساس این برنامه ریزی، تیم ملی ١۴ دی ماه اردوی خود را در کیش برگزار می‌کند و در آخرین دیدار خود پیش از سفر به قطر برای حضور در جام ملتهای آسیا در روز جمعه ١۵ دی در ورزشگاه المپیک کیش به مصاف تیم ملی بورکینافاسو خواهد رفت. این دیدار ساعت ١٨ در ورزشگاه المپیک جزیره کیش برگزار می‌شود.

بورکینافاسو در آخرین رده‌بندی فیفا بالاتر از قطر، فنلاند و ایرلند در رتبه ۵٧ جهان و در جام ملتهای قاره آفریقا حضور دارد. این تیم در حال حاضر در دوبی اردو آمادگی خود را تشکیل داده است.

تیم ملی ایران پس از این دیدار هجدهم دی برای حضور در رقابتهای جام ملتهای آسیا بصورت مستقیم از کیش به قطر پرواز کرده و روز 19 دیماه در دوحه یک بازی با اندونزی خواهد داشت.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها