کد خبر: 646402
|
۱۴۰۲/۱۰/۰۹ ۱۱:۳۰:۴۲
| |

علی دایی در بهشت زهرا مردم را شگفت‌زده کرد + عکس

علی دایی بار دیگر با حضور در یک مراسم عادی، با استقبال شدید مردم مواجه شد.

علی دایی در بهشت زهرا مردم را شگفت‌زده کرد + عکس
کد خبر: 646402
|
۱۴۰۲/۱۰/۰۹ ۱۱:۳۰:۴۲

علی دایی، اسطوره محبوب فوتبال ایران روز جمعه برای حضور در مراسم خاک‌سپاری عموی دوست و شریک ۳۰ساله‌اش سیدمسعود آل‌محمد به بهشت زهرا رفته بود. آل محمد از دوران جوانی در خرید یک مغازه در حوالی میدان منیریه با دایی شریک شد و سال‌ها کسب و کار پوشاک ورزشی این دو شریک به خوبی پیش رفت.

به گزارش فرارو، حضور چهره سرشناسی مثل علی دایی در سالن تطهیر غیرمنتظره بود و مردم عزادار را برای دقایقی از غم و غصه خود غافل کرد. گویی همه حاضران با دیدنش غم از دست‌دادن عزیزان‌شان را برای لحظاتی فراموش کردند و به ابراز احساس و ارادت خود به دایی و گرفتن عکس با او که رخت سیاه برتن داشت پرداختند. با اینحال دایی بدون هیچ واکنش منفی، اجازه داد همه با صبر و حوصله عکس‌های خود را بگیرند.

جملات مردم در دیدار ناگهانی با ستاره دوست داشتنی خود هم در نوع خود جالب بود و با زبان محاوره و ادبیات عام علاقه و قدردانی خود را به علی دایی می‌گفتند. حتی برخی از چند صد متر آنطرف‌تر وقتی خبر حضور دایی در سالن تطهیر را شنیدند، ماشین و همراهان را برای دقایقی رها کرده و برای دیدار از نزدیک با او خودشان را به محل می‌رساندند.

نحوه برخورد مردم عادی با علی دایی نشان از شدت محبوبیت این چهره ورزشی و غیرسیاسی در قلوب افراد جامعه دارد و از این حیث تقریبا با هیچ شخصیت دیگری قابل قیاس نیست.

 

علی دایی بهشت زهرا

علی دایی بهشت زهرا-2

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
 • ناشناس ارسالی در
  شنبه ۹ دی ۱۴۰۲

  آخرش خبر گذب دختر اردبیلی را تکذیب نکرد .

 • علی محمد خداترس ارسالی در
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۴۰۲

  علی دایی آبروی ایران عزت ایران نام علی دایی بر فراز قله فوتبال می درخشد زنده باشی آبروی فوتبال ایران

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  خواندنی ها