کد خبر: 645241
|
۱۴۰۲/۰۹/۲۹ ۱۷:۲۰:۵۰
| |

طعنه سنگین یک استقلالی به جایگاه پرسپولیس در جدول؛ سرخ ها برای پنجمی تلاش کنند!

محمد نوری، بازیکن پیشین استقلال تهران، نسبت به چالش بین علی خطیر و هدایت ممبینی، واکنش نشان داد.

طعنه سنگین یک استقلالی به جایگاه پرسپولیس در جدول؛ سرخ ها برای پنجمی تلاش کنند!
کد خبر: 645241
|
۱۴۰۲/۰۹/۲۹ ۱۷:۲۰:۵۰

محمد نوری درباره برتری استقلال مقابل نساجی مازندران در چارچوب رقابت‌های هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: به نظرم یکی از بهترین بازی‌های استقلال در هفته‌های اخیر بود. بچه‌ها عالی بازی کردند و تمام بازیکنان تیم خوب بودند. تعویض‌های بسیار عالی جواد نکونام هم موجب شد روند خوبی که داشتند را پرقدرت ادامه بدهند و گل‌های بیش‌تری به ثمر برسانند.

به گزارش ایسنا، او ادامه داد: استقلال با این نمایش نشان داد که کاملا شایسته قهرمانی است. آن‌ها در حالی به این شایستگی رسیدند که دست نکونام واقعا خالی است و به چند بازیکن نیاز دارد که امیدوارم در نیم فصل به تیم اضافه شوند. او تیم خوبی را کنار هم جمع کرده و با دسته بسته مدعی شده است.

این بازیکن پیشین استقلال درباره نتایج نساجی و استعفای سید مهدی رحمتی نیز عنوان کرد: نساجی پیش از این نتایج خوبی به دست نیاورده بود اما حریف آسانی نبود. رحمتی با بازیکنان جوان سروکار داشت و با وجود زحمتی که کشید، بعضی اوقات هم نتایج بر وفق مرادشان پیش نمی‌رود. رحمتی فرصت کافی نداشت تا تفکراتش را در نساجی پیاده کند و فوتبال نتیجه‌گرای ما فرصت زیادی به شما نمی‌دهد که بخواهید برای هماهنگی یک تیم تلاش کنید. رحمتی مربی جوانی است و امیدوارم در ادامه راه موفق باشد.  

محمد نوری درباره رقابت استقلال برای کسب عنوان قهرمانی با تیم‌های پرسپولیس و سپاهان گفت: سپاهان بسیار تیم پرمهره‌ای است و هر بازیکنی که از زمین خارج می‌شود، یک بازیکن بهتر از آن وارد می‌شود. سپاهان پول زیادی خرج کرده و طبیعی است که بازیکنان بزرگی هم داشته باشد. استقلال خداراشکر الان نتایج عالی کسب کرده و باید نفراتی که نکونام می‌خواهد به تیم اضافه شوند تا تیم پرقدرت‌تر به کار ادامه بدهد. من سپاهان را رقیب سرسخت استقلال می‌دانم و پرسپولیس باید برای رده چهارم یا پنجم بجنگد!

او در پاسخ به این که چرا معتقد است پرسپولیس مدعی قهرمانی نیست، گفت: مشخص است که این تیم شرایط خوبی ندارند. بازی آن‌ها مقابل استقلال خوزستان نشان داد که ضعیف بازی می‌کنند. یک پنالتی بحث برانگیز هم برای آن‌ها اعلام شد و به نظرم برای همین بود که می‌گفتند از VAR استفاده نکنند. چون اگر این سیستم را بیاورند، همین پنالتی دیروز قطعا پنالتی نبود. من اصلا پرسپولیس را مدعی قهرمانی نمی‌بینم، از نظر فنی که عملکرد درخشانی نداشتند و طی چند بازی گذشته هم فقط یک برد داشته‌اند. به نظرم تراکتور هم امسال بالاتر از پرسپولیس در جدول قرار می‌گیرد. سال گذشته می‌گفتم در رده سوم یا چهارم هستند اما امسال برای رتبه چهارم یا پنجم تلاش می‌کنند.

نوری درباره چالش بین علی خطیر و هدایت ممبینی، دبیرکل فدراسیون فوتبال، هم‌چنین گفت: آقای ممبینی چه دشمنی‌ای با استقلال دارد؟ استقلال هواداران زیادی دارد و چرا باید چنین کارهایی را انجام بدهند؟ من برایم سوال است که چرا وقتی این اندازه پیشکسوت در فوتبال وجود دارد، ایشان به عنوان دبیرکل در فدراسیون فوتبال حضور دارد.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها