کد خبر: 642640
|
۱۴۰۲/۰۹/۰۷ ۱۶:۴۵:۲۱
| |

دو بازیکن پرسپولیس به مکه و زیارت خانه خدا نرفتند

کاروان تیم پرسپولیس در حالی عازم جده شد که دو تن از بازیکنان خود را در ریاض جا گذاشت.

دو بازیکن پرسپولیس به مکه و زیارت خانه خدا نرفتند
کد خبر: 642640
|
۱۴۰۲/۰۹/۰۷ ۱۶:۴۵:۲۱

اعضای تیم پرسپولیس که پیش از ظهر امروز شهر ریاض را به قصد سفر به جده و شهر مکه ترک کردند دو بازیکن خارجی خود را همراه نداشتند.

به گزارش خبرورزشی، با توجه به حضور نبیل باهویی و گئورگی گولسیانی در جمع شاگردان یحیی گل محمدی که هر دو مسیحی هستند این دو بازیکن همراه با دیگر اعضای تیم راهی شهر جده نشدند و در ریاض ماندند.

کادر سرپرستی تیم پرسپولیس برای این دو بازیکن بلیت پرواز امشب را تهیه کرده تا مدافع و مهاجم خارجی پرسپولیس امشب از طریق ریاض عازم شهر جده شده و پس از ملحق شدن به اعضای کاروان همراه با دیگر بازیکنان تیم به تهران برگردند.

طبق برنامه‌ریزی اعلام شده قرار است این پرواز بین ساعت ۱۲ تا ۱ بامداد فردا چهارشنبه(هشتم آذر) از جده به شکل مستقیم تا تهران انجام شود.

اعضای تیم پرسپولیس در حال حاضر در شهر جده آماده اعزام به سمت مکه هستند تا به زیارت خانه خدا بروند. این تیم شب گذشته در دیدار مقابل النصر با نتیجه صفر بر صفر متوقف شد.

یادآور می شود؛ دیدار بعدی تیم پرسپولیس روز سه‌شنبه هفته آینده ۱۴ آذر مقابل الدحیل در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
 • محسن ارسالی در
  چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲

  زیارت قبول

 • ناشناس ارسالی در
  چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲

  حتی اگر مسیحی هم باشند باید به مکه می‌رفتند. به هر حال آنها هم خدا را می‌پرستند و خانه‌ی خدا در مکه است. الآن متاسفانه کسی با آنها کاری ندارد چون مسیحی هستند؛ حالا تصور کنید یکی از بازیکنان مسلمان پرسپولیس از رفتن به مکه امتناع میکرد؛ چه قشقرقی به پا میشد و چه جنجال ها که درست نمیشد. اما مسیحی بودن و خارجی بودن باعث میشود پارتی بهتری نزد رسانه‌ها داشته باشی

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  خواندنی ها