کد خبر: 636514
|
۱۴۰۲/۰۷/۲۴ ۱۶:۵۰:۲۲
| |

خالق هت‌تریک رویایی پرسپولیس در دربی روی نیمکت تیم آمریکایی!

ایمون زاید، ستاره سابق پرسپولیس، قراردادش با باشگاه نورثرن کلورادو هیل‌استورم را تا سال ۲۰۲۶ تمدید کرد.

خالق هت‌تریک رویایی پرسپولیس در دربی روی نیمکت تیم آمریکایی!
کد خبر: 636514
|
۱۴۰۲/۰۷/۲۴ ۱۶:۵۰:۲۲

ایمون زاید تنها مربی تاریخ این باشگاه که در سال ۲۰۲۱ تاسیس شده بوده و پیش از این یک فصل هدایت آن‌ها را برعهده داشته است.

به گزارش ورزش سه، او در طول دوران حضورش در راس کادر مربیگری این تیم موفق شده آن‌ها را برای اولین بار به مرحله پلی آف لیگ یک آمریکا هم برساند و در جام یو اس اوپن آمریکا هم نمایشی قابل قبول را ارائه کرده است.

آن‌ها پیش از این موفق شده‌اند برابر کلورادو اسپرینگز که قهرمان یو اس ال چمپیونشیپ در هر دو فصل گذشته بوده به پیروزی برسند و همچنین ریل سالت لیک که در ام ال اس توپ می‌زند را هم با یک گل شکست داده بودند.

زاید این فصل موفق شد با هیل‌استورم به رکورد ۱۲ بازی بدون شکست دست پیدا کند که دومین رکورد برتر در زمینه شکست نخوردن برای طولانی‌ترین زمان ممکن در رقابت‌های لیگ یک آمریکا به حساب می‌آید.

این ستاره سابق پرسپولیس که بسیاری او را به خاطر درخشش در دیدار تماشایی برابر استقلال و هت تریکش در این بازی به خاطر دارند، پس از امضای قرارداد سه ساله جدیدش به سایت رسمی این باشگاه گفت: «این مسیری باورنکردنی بوده که تا به حال در کنار هم طی کردیم. من دوران حرفه‌ای سرمربی بودنم را در این تیم شروع کردم و از هر لحظه آن لذت برده‌ام.»

ایمون زاید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها