کد خبر: 604311
|
۱۴۰۲/۰۱/۰۸ ۲۳:۵۰:۴۹
| |

ادعای عجیب سرمربی تیم ملی؛

قلعه‌نویی: بازی با کنیا از ژاپن سخت‌تر است!

امیر قلعه‌نویی پس از کسب اولین برد خود در بازگشت دوباره به تیم ملی مقابل کنیا، در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

قلعه‌نویی: بازی با کنیا از ژاپن سخت‌تر است!
کد خبر: 604311
|
۱۴۰۲/۰۱/۰۸ ۲۳:۵۰:۴۹

سرمربی تیم ملی در ابتدای صحبت خود گفت: این دو بازی برای ما دستاوردهای خیلی خیلی خوبی داشت و خیلی به ما کمک کرد. اینطور مسابقات خیلی سخت‌تر از مسابقه‌هایی است مثل روسیه، ژاپن و کره است. چون لایه‌های دفاعی زیادی دارند و دل به ضد حملات می‌بندند. ما هم سبک تیم ملی را می‌خواهیم عوض کنیم و یقینا اینگونه بازی کردن هزینه دارد. ما هزینه آن را با دریافت گل اول دادیم. اما خیلی خوشحالم که توانستیم برگردیم. با اینکه تیمی بود، لایه‌های دفاعی داشت و فیزیکی بود و میانگین قدی آن‌ها بالا بود. اما با تغییراتی که دادیم، نیمه دوم را هجومی آغاز کردیم. بر خلاف جریان بازی گل خوردیم اما برگشتیم. فکر می‌کنم خیلی بهتر می‌توانیم باشیم.

به گزارش ورزش سه، او در ادامه گفت: با ۴،۵ روز تمرین کردن و اینکه یک سری بازیکنانم شرایط خوبی نداشتند و مصدوم بودند و تشکر می‌کنم. برای قلی‌زاده آرزوی سلامتی دارم و دیروز جراحی کرد. امیدوارم خداوند سلامتی به او بدهد. در مجموع تیم ما فوتبال قابل قبولی بازی کرد. نمایشی روان، سرعتی، شوت و کرنر. به آینده خوشبین هستم اما نیاز داریم بازی‌های بیشتری انجام دهیم و به شناخت بیشتری دست پیدا کنیم.

قلعه‌نویی در در خصوص اینکه آیا به این قضیه امید دارد تا جام ملت‌های آسیا نگرش خود را به تیم ملی القا کند یا خیر، گفت: از سوال شما ممنونم. ما یک نگرش داریم و یک نتیجه و برنامه. ما از نظر نگرش می‌خواهیم تغییر سبک بدهیم و این مدل بازی سبک من است و هر کجا بوده‌ام اجرا کرده‌ام حتی در گل‌گهر. اما به قول شما ما باید مدل دیگر هم تمرین کنیم. یک موقع هم نیاز داریم با کد دوم بازی کنیم و عقب بنشینیم. اما نتیجه؛ ببینید خیلی تیم‌ها شانس کسب نتیجه برای آن‌ها زیاد است. مثل برزیل که در جام جهانی حذف شد. نتیجه با نگرش تفاوت دارد. اما با این نسل می‌توانیم در جام ملت‌ها شرایط خوبی داشته باشیم. اما درباره نتیجه هر کسی که قول می‌دهد می‌تواند برای تیم ملی قهرمانی بیاورد ما همین الان تیم ملی را تحویلش می‌دهیم. شرایط ما خوب است اما بالاخره فوتبال است دیگر، توپ به تیر برخورد می‌کند و به گل می‌رود و یا اینکه مهدوی‌کیا پنالتی خراب می‌کند. اما نسل خوبی داریم و هم‌چنین بازیکنان خوب لیگ را دیده‌ایم. در ادامه بازیکنان دیگر هم به تیم ملی اضافه می‌شوند و به ما می‌توانند کمک کنند.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها