کد خبر: 596388
|
۱۴۰۱/۱۱/۲۱ ۱۲:۰۵:۲۷
| |

سوال مهم یک رسانه بزرگ خارجی!

استقلال بهتر است یا پرسپولیس؟

روزنامه مارکا اقدام به برپایی یک نظرسنجی کرده تا بهترین تیم برخی از کشورهای دنیا را حدس بزنند.

استقلال بهتر است یا پرسپولیس؟
کد خبر: 596388
|
۱۴۰۱/۱۱/۲۱ ۱۲:۰۵:۲۷

برپایی نظرسنجی های فوتبالی در فضای مجازی، امری رایج و البته پرتکرار است که معمولا رسانه ها از کاربران خود درخواست می کنند تا درخصوص موضوعی اعلام نظر کنند. طرح سوالی درباره اینکه کدام تیم از یک کشور پرطرفدارتر است، یکی از کلیشه ای ترین نظرسنجی هاست که به نظر می رسد روزنامه مطرح اسپانیایی به آن روی آورده است.

به گزارش ورزش سه، روزنامه مارکا امروز و در وب سایت رسمی خود، در یک نظرسنجی طولانی، از کاربران خود خواسته است تا از میان گزینه های مطرح شده، بهترین تیم هر کشور را انتخاب کنند که در این میان، نام استقلال و پرسپولیس نیز دیده می شود.

مارکا تیتر مقابل را برای نظرسنجی خود انتخاب کرده است: "مبارزه شروع می شود و تنها یک تیم می تواند باقی بماند: بهترین تیم در هر کشور کدام است؟ رای دهید و پرچم تیم مورد علاقه خود را به بالا ببرید".

مارکا استقلال پرسپولیس

مارکا در ادامه نوشته است: یک بحث ابدی، بحث های بی پایان بین هموطنان از زمان جهانی شدن فوتبال. سوال روشن است، اما پاسخ همیشه احساسی است. بهترین تیم در هر کشور کدام است؟ وقت آن است که رای دهید و به همسایه خود، رقیب مادام العمر خود، نشان دهید که کدام تیم پادشاه کشور شماست. غول هایی که برای کسب عنوان نه چندان چشمگیرِ «بهترین تیم کشور»، مقابل هم قرار می گیرند. بگذار نبرد شروع شود!

مارکا سپس از کشورهای مختلف از جمله آلمان، آرژانتین، برزیل، اسپانیا، ایتالیا، فرانسه، پرتغال، انگلیس، عربستان، هلند و... دو یا چند تیم را در این نظرسنجی قرار داده که در این میان، نام ایران و تیم های استقلال و پرسپولیس نیز دیده می شود.

دو تیم پر طرفدار تهرانی حالا در یک دربی مجازی و در روزنامه مارکا باید به مصاف هم بروند. هواداران دو تیم با مراجعه به وب سایت روزنامه مارکا، می توانند تیم مورد علاقه خود را انتخاب کنند.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها