کد خبر: 600107
|
۱۴۰۱/۱۲/۱۱ ۰۹:۱۰:۲۵
| |

جیمکس ادز، بهترین ارائه دهنده ی خدمات تبلیغ در گوگل و یوتیوب

در دنیای امروز مارکتینگ، کسب و کارها باید از روش های مختلفی برای جذب مخاطب و مشتری استفاده نمایند .

جیمکس ادز، بهترین ارائه دهنده ی خدمات تبلیغ در گوگل و یوتیوب
کد خبر: 600107
|
۱۴۰۱/۱۲/۱۱ ۰۹:۱۰:۲۵

تبلیغ در گوگل و تبلیغ در یوتیوب، از بهترین انتخاب ها برای شروع مسیر مارکتینگ هستند. شما می توایند با استفاده از این سرویس ها، محصول و یا خدمات خود را مقابل کسانی که در حال جستجو برای آنها هستند، قرار دهید. شرکت جیمکس ادز، قدرت گرفته از هولدینگ ماموت، می تواند به شما در راه اندازی و مدیریت تبلیغ در گوگل، تبلیغ در یوتیوب و کسب درآمد از یوتیوب کمک نماید.

جی مکس چیست؟

جیمکس ادز، یک آژانس دیجیتال مارکتینگ، با تمرکز بر روی تبلیغ در گوگل و تبلیغ در یوتیوب است. جیمکس به کمک متخصصین خود می تواند بهترین تجربه و عملکرد در تبلیغات گوگل را برای شما به ارمغان آورد. از دیگر سرویس های شرکت جیمکس ادز، می توان به سئو یوتیوب، نقد کردن درآمد یوتیوب و استودیو تولید محتوای تصویری، (شامل ضبط محتوا و ادیت) اشاره نمود.

تبلیغات گوگل

Google Ads یک پلتفرم تبلیغاتی است که به کسب و کارها اجازه می دهد تبلیغات خود را در صفحات نتایج موتور جستجوی گوگل (SERP) و همچنین در وب سایت هایی که تبلیغات گوگل را به نمایش میگذارند، نمایش دهد. گوگل ادز، طیف وسیعی از قالب‌های تبلیغاتی، از جمله تبلیغات متنی، تبلیغات تصویری، و تبلیغات ویدیویی را ارائه می‌دهد و کسب‌وکارها می‌توانند تبلیغات خود را بر اساس عواملی مانند مناطق جغرافیایی، علایق و عبارت‌های جستجو شده کاربران، به آنها نمایش دهند.

ما به شما اطمینان میدهیم که جیمکس، بهترین انتخاب ممکن برای تبلیغ در گوگل خواهد بود. ما با استفاده از متخصصین خود، بهترین عملکرد را در کمپین های تبلیغاتی شما رقم خواهیم زد. از جمله ی این خدمات می توان به انجام تحقیقات کلمات کلیدی، ایجاد متن تبلیغاتی خلاق و جذاب و ارائه گزارش های هفتگی و ماهانه اشاره نمود.

تخصص دیگر جیمکس، بهینه سازی تبلیغات گوگل و پایین آوردن هزینه های تبلیغات شماست. با استفاده از تجربه ی متخصصین جیمکس، هزینه ی تبلیغات شما، به ازای هر کلیک، به میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت.

2

تبلیغات یوتیوب

یوتیوب دومین موتور جستجوی بزرگ جهان است و بیش از 2 میلیارد کاربر فعال ماهانه دارد. همین مساله باعث می شود که کسب و کارها بتوانند با تبلیغات مناسب در یوتیوب، محصول و خدمات خود را به طیف گسترده ای از کاربران معرفی نمایند. YouTube شکل های مختلفی از قالب‌های تبلیغاتی را ارائه می‌دهد. از جمله ی این تبلیغات می توان به تبلیغ ویدیویی قابل رد شدن و غیرقابل رد شدن، تبلیغات بامپر و تبلیغات بنری در یوتیوب اشاره نمود.

جیمکس می‌تواند با ایجاد و مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی ویدیویی و تارگت کردن مخاطبان شما، به کسب‌وکار شما در تبلیغات یوتیوبی کمک نماید. 

3

کسب درآمد از یوتیوب

علاوه بر تبلیغات در YouTube، کسب‌وکارها می‌توانند از طریق YouTube Partner Program نیز از محتوای کانال یوتیوب خود کسب درآمد کنند. اگر شما نیز از تولید کنندگان محتوا در یوتیوب هستید، می توانید با استفاده از مشاوره رایگان جیمکس، مسیر درست کسب درآمد از یوتیوب را طی کرده و به درآمد دلاری برسید.

از دیگر خدمات جیمکس ادز می توان به سئو یوتیوب، استودیو یوتیوبی جیمکس و همکاری در تولید محتوا اشاره نمود. با استفاده از خدمات جیمکس ادز، نه تنها می توانید با آسودگی خاطر، درآمد دلاری خود را نقد کنید، بلکه می توانید کیفیت محتوای خود را بالاتر برده و با کمک متخصصین سئو یوتیوب جیمکس، محتوای خود را به تعداد بیشتری از مخاطبین برسانید.

در صورت همکاری با شرکت جیمکس ادز برای نقد کردن درآمد کانال، تبلیغات شما بدون هیچگونه کارمزدی انجام خواهد شد.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها