شخصیت‌های سریال بی‌گناه باورپذیر نیستند

بسیاری از منتقدان، سریال بی‌گناه را دچار نوعی پراکندگی در روایت‌گری می‌دانند و شخصت‌های آن را باورپدیر حس نمی‌کنند. این سریال به موضوعات متعددی پرداخته و به نوعی مخاطب را سردرگم می‌کند.

شخصیت‌های سریال بی‌گناه باورپذیر نیستند
کد خبر: 591522
|
۱۴۰۱/۱۰/۲۴ ۱۸:۰۱:۳۸

چندماهی است که از انتشار سریال بی‌گناه ساخته مهران احمدی و تهیه‌کنندگی مصطفی کیایی در رسانه فیلیمو می‌گذرد. سریالی که در هر قسمت آن شخصیت‌های متعدد و گوناگونی ایفای نقش می‌کنند و دچار نوعی تشتت در روایت‌گری است. این سریال قصه‌های متفاوتی را به زور به هم بافته است و مدام در حال دور شدن و پراکندگی در روایت‌هایش است. در واقع در سریال بی‌گناه فیلمساز با استفاده از شخصیت‌های متعدد تلاش کرده تا گریزی به مسائلی چون؛ عادی سازی روابط محرم و نامحرم، دوستی‌های خیابانی و خیانت به همسر، جنبش «می تو»، مصرف قرص‌های محرک در میان دانش‌آموزان دبیرستانی و بیت‌کوین و رمزارزها داشته باشد اما تنها مخاطب را به این شیوه سردرگم کرده است.

اکنون باید دید با توجه به وجود شخصیت‌های متعدد در این سریال، مخاطب همچنان به تماشای آن وفادار می‌ماند. سریال بی‌گناه، ژانری خانوادگی و درام دارد و به کارگردانی مهران احمدی در سال ۱۴۰۰ ساخته شده است. سریال بی‌گناه مناسب افراد بالای ۱۲ سال است و تاکنون ۹۴ درصد از مخاطبان فیلیمو از تماشای آن رضایت داشته‌اند. سریال‌های ایرانی را می‌توان با کیفیت بالا و به صورت کاملاً قانونی در سایت فیلمیز مشاهده کرد.

بازیگران سریال بی‌گناه

محسن کیایی در نقش بهمن مردانی،‌ شبنم مقدمی در نقش فروغ فرشباف،‌ ویشکا آسایش در نقش مهتاب، مسعود رایگان در نقش استاد رشید فرشباف، رویا تیموریان در نقش ناهید،‌ مهرانه مهین ترابی در نقش ابریشم،‌ آتیلا پسیانی در نقش استاد کسرتی، ماهور الوند در نقش جانا، مهران احمدی در نقش عطا، نسرین نصرتی در نقش پروین فرشباف، هدیه بازوند در نقش یلدا فرشباف، مبینا طبایی در نقش کیانا، احسان معجونی در نقش سینا، باران احمدی در نقش سارینا،‌ نوید لایقی در نقش وحید منفرد، حسین پورکریمی در نقش سهراب فرشباف

زمان پخش سریال بی‌گناه

سریال بی‌گناه به کارگردانی مهران احمدی و تهیه‌کنندگی مصطفی کیایی یکشنبه‌های هر هفته ساعت ۸ صبح در پلتفرم فیلیمو پخش خواهد شد. تاکنون بیست قسمت از این سریال درام و خانوادگی پخش شده است و برای افراد بالای ۱۲ سال مناسب است. سریال بی‌گناه جزو سریال‌های پرمخاطب ایرانی است. سریال‌های ایرانی را می‌توان با کیفیت بالا و به صورت کاملاً قانونی در سایت فیلمیز مشاهده کرد.

2

خلاصه داستان سریال بی‌گناه

بهمن مردانی با بازی محسن کیایی که به دلیل نشر بیانیه دانشجویی تحت تعقیب است، به خارج از کشور رفته و از بعد ۲۵ سال به ایران باز می‌گردد. او در زمان بازگشت به دنیال عشق قدیمی خود، فروغ فرشباف با بازی شبنم مقدمی است. در نتیجه این اتفاق، ماجراهای جدید ایجاد می‌شود و رازهای پنهان شده خانواده فاش می‌شود. هر چند این سریال ژانری عاشقانه دارد اما به موضوعاتی مانند کلاهبرداری مجازی و شکاف نسلی نیز می‌پردازد. به همین دلیل این سریال جزو سریال‌های پرمخاطب در شبکه نمایش خانگی است. سریال‌های ایرانی را می‌توان با کیفیت بالا و به صورت کاملاً قانونی در سایت فیلمیز مشاهده کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندی ها

خواندنی ها