کد خبر: 654012
|
۱۴۰۲/۱۲/۱۹ ۱۵:۵۵:۲۹
| |

آقای مجری به تلویزیون بازگشت؛ خداحافظی همیشگی با کلاه‌قرمزی و پسرخاله!

روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: گویا امسال آقای مجری به‌تنهایی به تلویزیون برگشته و حمید جبلی در برنامه او حضور نخواهد داشت. این یعنی احتمالا قرار نیست امسال کلاه‌قرمزی و پسر‌خاله را ببینیم؟ عروسک‌هایی که با صداپیشگی و طنازی حمید جبلی، سال‌های سال محبوب‌ترین عروسک‌های ایرانی بودند و شاید هنوز هستند.

آقای مجری به تلویزیون بازگشت؛ خداحافظی همیشگی با کلاه‌قرمزی و پسرخاله!
کد خبر: 654012
|
۱۴۰۲/۱۲/۱۹ ۱۵:۵۵:۲۹

روزنامه دنیای اقتصاد از بازگشت ایرج طهماست به تلویزیون و خداحافظی قطعی با کلاه‌قرمزی خبر داده است. 

به گزارش دنیای اقتصاد، بخش‌های مهم این گزارش را در ادامه می‌خوانید: 

 

  • امسال شبکه نسیم میزبان خانواده عروسک‌های طهماسب است و به نظر می‌رسد در صورت آماده شدن نهایی این برنامه، روزهای نخست نوروز امسال «مهمونی» مهمان خانه‌های مردم باشد. اما این برنامه جدید، نیامده، چالش‌ها و حاشیه‌های بسیاری دارد. مهم‌ترین چالش غیبت کلاه‌قرمزی و پسرخاله است که باعث شده نام مجموعه هم تغییر کند.
  • گفتند قهر نبودیم، با هم عکس گرفتند و لبخند زدند، اما شاید همه می‌دانستند دست‌کم اوقات تلخی بین دو یار همیشگی سینما و تلویزیون ایران، یعنی حمید جبلی و ایرج طهماسب، گذشته است. حتی برخی می‌گفتند اختلافات میان آن دو، علت اصلی تولید نشدن برنامه‌شان در تلویزیون بوده است.
  • اما گویا امسال آقای مجری به‌تنهایی به تلویزیون برگشته و حمید جبلی در برنامه او حضور نخواهد داشت. این یعنی احتمالا قرار نیست امسال کلاه‌قرمزی و پسر‌خاله را ببینیم؟ عروسک‌هایی که با صداپیشگی و طنازی حمید جبلی، سال‌های سال محبوب‌ترین عروسک‌های ایرانی بودند و شاید هنوز هستند.
  • به‌هر‌حال حمید جبلی در میان صداپیشگان برنامه عروسکی ایرج طهماسب نیست. پیش از این در سال ۱۳۹۵ دنیا فنی‌زاده، عروسک‌گردان معروف و محبوب کلاه‌قرمزی، از میان ما رفت تا شاید آرام‌آرام دوران پایان کلاه‌قرمزی فرابرسد و عروسک «بچه» به صداپیشگی هوتن شکیبا جایگزینش شود. اتفاقی که برای همه مخاطبان دهه‌پنجاهی، دهه‌شصتی و حتی دهه‌هفتادی این مجموعه عروسکی چندان باورپذیر نیست. از آنجا که استانداردهای حرفه‌ای اجازه حضور صداپیشه دیگری به جای حمید جبلی را نمی‌دهد، به نظر می‌رسد خداحافظی با کلاه‌قرمزی یک اتفاق قطعی است.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها