کد خبر: 636388
|
۱۴۰۲/۰۷/۲۴ ۰۸:۰۰:۰۰
| |

توضیح روزنامه اعتماد درباره همزمانی انتشار گفت‌وگوی همسر داریوش مهرجویی با ماجرای قتل؛ وکیل خانواده مهرجویی می‌گوید در جریان مصاحبه بوده است

روزنامه اعتماد به نقل از وکیل داریوش مهرجویی نوشت:‌ در جریان گفت‌وگوی شما با همسر آقای مهرجویی هستم و همسر ایشان به من اطلاع داده بودند که مصاحبه‌ای در این خصوص با روزنامه داشتند.

توضیح روزنامه اعتماد درباره همزمانی انتشار گفت‌وگوی همسر داریوش مهرجویی با ماجرای قتل؛ وکیل خانواده مهرجویی می‌گوید در جریان مصاحبه بوده است
کد خبر: 636388
|
۱۴۰۲/۰۷/۲۴ ۰۸:۰۰:۰۰

روزنامه اعتماد درباره همزمانی انتشار گفت‌وگوی همسر داریوش مهرجویی با ماجرای قتل توضیح داده است.

به گزارش اعتماد، پس از انتشار مطلبی در مورد سرقت خانه داریوش مهرجویی توسط فردی ناشناس با چاقو که در شماره 5602 روز گذشته این روزنامه منتشر شد، کاربران در فضای مجازی و حتی برخی رسانه‌ها واکنش‌های منفی از خود نشان دادند و این همزمانی را عجیب عنوان کردند.

حالا «اعتماد» لازم می‌داند درباره این همزمانی توضیحاتی را ارایه دهد؛ هفته گذشته مرحومه وحیده محمدی‌فر، همسر داریوش مهرجویی از تهدید با چاقو از سوی فردی ناشناس در مقابل در ورودی خانه‌شان در صفحه اینستاگرام خود خبر می‌دهد.

در پی انتشار همین پست خبرنگار «اعتماد» برای پیگیری بیشتر با همسر داریوش مهرجویی به گفت‌وگو می‌پردازد و این گفت‌وگو به بهانه اخبار سرقت از افراد سرشناس در روز شنبه به چاپ می‌رسد. «اعتماد» تذکر می‌دهد ویس (صدای) مرحومه وحیدی‌فر در روزنامه موجود است و در صورت نیاز در اختیار مراجع ذی‌ربط قرار خواهد گرفت.

توضیحات کامل روزنامه اعتماد با عنوان «چه می‌شود خبرنگار اعتماد سراغ مرحومه وحیده محمدی‌فر می‌رود» را در ادامه می‌خوانید:

هفته گذشته 17 مهر ماه وب‌سایت «سینما اعتماد» بر اساس پست اینستاگرامی همسر داریوش مهرجویی اعلام می‌کند که شب گذشته شخصی ناشناس با چاقو این خانواده را تهدید کرده است. همین موضوع باعث شد تا خبرنگار «اعتماد» با مرحومه وحیده محمدی‌فر گفت‌وگو کند. مرحومه نیز طی مصاحبه‌ای که داشتیم، عنوان می‌کند که هفته گذشته توسط فردی ناشناس با چاقو تهدید شدند و پس از اینکه مرحومه به صورت صوری اعلام می‌کند که با 110 تماس گرفته برخی افراد پس از پستی که وحیده محمدی‌فر در صفحه اینستاگرام خود منتشر می‌کنداز او خواستند آن پست را حذف کند. گفت‌وگویم با مرحومه محمدی‌فر دو روز پیش از انتشار انجام و روز شنبه در صفحه حوادث این روزنامه تنظیم می‌شود. «اعتماد» صرفا به پستی که در صفحه اینستاگرام مرحومه توسط شخص او گذاشته شده بود، اکتفا نکرد و تلاش کرد با خود مرحومه در مورد تهدید آنها با سلاح سرد گفت‌وگویی داشته باشد که بر اساس همان گفت‌وگو هم گزارش تنظیم می‌شود. همان‌طور که در توضیح «اعتماد» ذکر شده ویس مرحومه در صورت نیاز به مراجع ذی‌ربط انتقال داده می‌شود.

همچنین این روزنامه در ادامه به نقل از حنیف سروری، وکیل مرحوم داریوش مهرجویی نوشت: «در جریان گفت‌وگوی شما با همسر آقای مهرجویی هستم و همسر ایشان به من اطلاع داده بودند که مصاحبه‌ای در این خصوص با روزنامه داشتند. پدر بنده هم که وکیل هستند پس از تهدید هفته گذشته آنها توسط فردی ناشناس با چاقو به آنها گفته بود که به تهران بیایید که آنها هم نیامدند. یعنی روز جمعه 21 مهر ماه متوجه شدیم که این اتفاق افتاده است. پس از آن می‌خواستیم در اداره آگاهی پرونده تشکیل دهیم که نشد... از پلیس هم پیگیری کردیم پرونده‌ای مبنی بر این موضوع تشکیل نشده است. مرحومه قصد داشته با 110 تماس بگیرید، اما دیگر تماسی نگرفته و گزارشی ارایه نداده است.»

او به سوال که آیا امکان دارد پای شخصی آشنا (کارگر یا نگهبان خانه) در این حادثه در میان باشد؟ گفت: هنوز هیچی مشخص نیست. به قدری این اتفاق وحشتناک است که حد ندارد. یعنی یک آشنا چطور می‌تواند این رفتار را با این خانواده داشته باشد.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

دیدگاه تان را بنویسید

ویدیو پیشنهادی

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    خواندنی ها