کد خبر: 602546
|
۱۴۰۱/۱۲/۲۴ ۱۷:۳۶:۰۵
| |

آیا همایون شجریان برای اجرای کنسرت به خراسان می رود؟

حجت اشرف زاده خواننده از همایون شجریان دعوت کرده در خراسان رضوی اجرا کند.

آیا همایون شجریان برای اجرای کنسرت به خراسان می رود؟
کد خبر: 602546
|
۱۴۰۱/۱۲/۲۴ ۱۷:۳۶:۰۵

کنسرت «حجت اشرف‌زاده» در شهر نیشابور، در روزهای ۱۸‌ تا ۲۰ اسفندماه برگزار شد و در حالی که اجرا در استان خراسان رضوی سال‌هاست که با ممنوعیت و محدودیت‌هایی رو به رو است، شاید برگزاری این کنسرت را بتوان نوعی گشایش در روند تصمیم‌گیری برای برگزاری کنسرت در این استان دانست.

به گزارش ایسنا،این کنسرت حواشی مختلفی را هم به خود دید که یکی از آنها حرف‌های اشرف‌زاده روی صحنه بود که همکارانش را به اجرا در این استان دعوت و از مسئولان شهر بابت همکاری تشکر کرد.

حجت اشرف‌زاده  از مسوولان این شهر درخواست کرد که روند برگزاری کنسرت ادامه‌دار باشد تا هنرمندانی همچون همایون شجریان، رضا صادقی و علی زندوکیلی هم بتوانند در این شهر به روی صحنه بروند.

اوگفت:«این را برای خواننده‌هایی تقاضا کردم که می‌دانم اقدامات و صحبت‌هایی برای حضورشان در استان صورت گرفته است. مثل اینکه برای کنسرت آقای رضا صادقی اقدام شده و قرار است به نیشابور بیاید. اسم تعداد دیگری را هم گفتم که مردم با شنیدن نام آنها استقبال کردند که به نیشابور بیایند، کنسرت بدهند، لذت ببرند و مردم حال خوش را تجربه کنند. این آرزوی من است. دوست دارم همکارانم به این شهر بیایند و مردم منطقه من از این چشمه جوشان عاشقی حال خوب تجربه کنند و لذت ببرند.»

حالا باید ببینیم شجریان این دعوت را قبول می کند یا خیر.

 

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

ویدیو پیشنهادی

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها