کد خبر: 666347
|
۱۴۰۳/۰۴/۱۷ ۱۳:۱۴:۲۷
| |

محمود واعظی، رئیس دفتر دولت دوازدهم:

پیام رهبر انقلاب می‌تواند مانیفست همکاری دولت با مردم و مسئولین و جناح‌های مختلف باشد

عضو حزب اعتدال و توسعه گفت: پیام رهبر انقلاب می‌تواند مانیفست همکاری دولت با مردم و مسئولین و جناح‌های مختلف باشد و همه باید به آن وفادار و ملتزم باشیم و به دولت کمک کنیم.

پیام رهبر انقلاب می‌تواند مانیفست همکاری دولت با مردم و مسئولین و جناح‌های مختلف باشد
کد خبر: 666347
|
۱۴۰۳/۰۴/۱۷ ۱۳:۱۴:۲۷

محمود واعظی عضو حزب اعتدال و توسعه روز یکشنبه در گفت‌وگویی با موضوع انتخابات، گفت: انتخابات ریاست‌جمهوری در مقایسه با سه انتخابات قبل در سال‌های ۹۸ و ۱۴۰۰ و ۱۴۰۲ رقابتی‌تر و پرشورتر بود.

به گزارش ایرنا بخش هایی از گفت و گوی واعظی را در ادامه می خوانید:

 

 • خوشبختانه در ۱۵ تیر مشارکت بالا بود و انتخابات بسیار سالم برگزار شد. یعنی همان ۴ اصلی که مقام معظم رهبری همواره بر آن تأکید دارند که انتخابات ایران باید رقابتی، سالم، با مشارکت بالا، در امنیت باشد، در انتخابات روز گذشته رعایت شد.
 • با توجه به ناراحتی‌هایی که از مسائل معیشتی و اقتصادی و مسائل مختلف وجود داشت به نظر می‌رسید برخی از مردم قهر کرده و تصمیم نداشتند در انتخابات شرکت کنند یا تصور می‌کردند شرکت‌شان در انتخابات تأثیر ندارد،  با وجود این، این سد شکسته شد و دیروز یک روز مهم برای جمهوری اسلامی بود و مردم با حضور گسترده خود حماسه جدیدی آفریدند.
 •  کشور ما امروز با مشکلات مختلفی در ارتباط با تحریم و مسائل داخلی و خارجی مواجه است و نیاز داریم همتی مشابه آن‌چه مردم رقم زدند بین مسئولین، دست‌اندرکاران، سیاسیون و مردم ایجاد شود و همه دست به دست هم دهند و این مسائل را حل کنند.
 • بالاخره در عرصه انتخابات به دلیل رقابت‌هایی که وجود دارد بعضا ممکن است در مواردی اخلاق کمرنگ شود، مثل اینکه در مناظره‌ها برخی مطالبی رد و بدل شد که با فرهنگ اسلامی ما سازگاری ندارد، اما مهم این بود و اصل پیام رهبری این بود که هرچه بود تمام شده و الان زمان آن است که رقابت به رفاقت تبدیل شود و این هم نه در ظاهر، بلکه در عمل. لذا این پیام بسیار مهم و تعیین‌کننده است.
 • این دولت همانگونه که آقای پزشکیان بارها گفته‌ بدون مردم نمی‌تواند کار به این بزرگی را انجام دهد و لذا حتما نیازمند آن است که مردم به دولت کمک کنند.
 • پیام رهبر انقلاب می‌تواند مانیفست همکاری دولت با مردم و مسئولین و جناح‌های مختلف باشد و همه باید به آن وفادار و ملتزم باشیم و به دولت کمک کنیم.
 • آنچه دولت انجام می دهد برای این است که مردم در رفاه باشند و مشکلات آنها برطرف شود و سفره‌های مردم گسترش پیدا کند، روابط مان با کشورهای همسایه و دنیا بهتر شود و دشمنی‌ها کاهش پیدا کند. امیدواریم با کمک به دولت همه شاهد بهتر شدن وضعیت کشور و برداشته شدن تحریم‌ها باشیم.
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  خواندنی ها