کد خبر: 665000
|
۱۴۰۳/۰۴/۰۸ ۰۹:۰۹:۲۲
| |

حاجی‌صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران:

باید کسی رئیس‌جمهور شود که جبهه مقاومت را باور داشته باشد و بداند نمی‌توانیم نسبت به غزه و لبنان بی‌توجه باشیم و نمی‌توانیم با اسرائیل و آمریکا دشمنی نکنیم

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: برای ریاست‌جمهوری باید کسی انتخاب شود که جبهه مقاومت را باور داشته باشد کسی که بداند امروز اگر بخواهیم ایمان امنی داشته باشیم، نمی‌توانیم نسبت به غزه و لبنان بی‌توجه باشیم و نمی‌توانیم با اسرائیل و آمریکا دشمنی نکنیم.

باید کسی رئیس‌جمهور شود که جبهه مقاومت را باور داشته باشد و بداند نمی‌توانیم نسبت به غزه و لبنان بی‌توجه باشیم و نمی‌توانیم با اسرائیل و آمریکا دشمنی نکنیم
کد خبر: 665000
|
۱۴۰۳/۰۴/۰۸ ۰۹:۰۹:۲۲

حجت‌الاسلام عبدالله حاجی‌صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در گفت‌وگویی، اظهار کرد: ما  به هر فردی که توسط مردم انتخاب می‌شود، احترام می‌گذاریم. مردم هر کس از هر جناحی و از گروهی را انتخاب کنند، رئیس‌جمهور همه این کشور است.

به گزارش فارس، بخش هایی از گفت و گوی حاجی صادقی را در ادامه می خوانید:

 

 • انتظار می‌رود رئیس‌جمهور در چارچوب سیاست‌های رهبری حرکت کند و بداند که رئیس‌جمهور، رئیس قوه مجریه است، نه سیاست‌گذار کلان، نه راهبر، نه راننده انقلاب؛ بنابراین باید خود را مکلف بداند که ذیل نظام ولایی خود را تعریف کند که مجری باشد.
 • ما رئیس‌جمهوری می‌خواهیم که انقلاب اسلامی را باور داشته باشد قلباً و عملاً به ارکان آن پایبند باشد نه فشارها، نه تهدیدها و نه جناح‌های سیاسی او را از این مبانی باز ندارد، رئیس‌جمهوری که باقدرت توانایی و مدیریت، مشکلات موجود کشور را طبق نسخه رهبری حل کند.
 • در امر اقتصاد که یکی از مهم‌ترین عرصه‌های جنگ ما با دشمن است، رئیس‌جمهور باید بر اساس نسخه رهبری یعنی، اقتصاد مقاومتی و اقتصاد متکی به مردم و توانایی داخلی عمل کند‌.
 • تنها عاملی که می‌تواند در برابر دشمن بازدارنده باشد ورود بااقتدار است. حتی برای مذاکره، مذاکره عزتمندانه و باقدرت را در پیش بگیرد، همان راهی که رئیس‌جمهور شهید رئیسی دنبال می‌کرد. این هم یک شاخص مهم است. نکته سوم اینکه رئیس‌جمهور نباید وامدار هیچ‌کس و هیچ جریانی باشد بلکه وامدار رهبری نظام و مردم باشد.
 • رئیس‌جمهور در انتخاب مسئولان و وزرا هر کس که دل در گرو انقلاب ندارد و هر کس که پایبند به حکمرانی اسلامی نیست را انتخاب نکند،  مردم می‌توانند از مشاوره و کمک‌گرفتن از افراد انقلابی برای انتخاب اصلح استفاده کنند.
 • هر چه میزان مشارکت بیشتر باشد جبهه مقاومت و جریان انقلاب اسلامی باقدرت بیشتری می‌تواند به راه خود ادامه دهد امروز انتخاب ما انتخاب رئیس‌جمهوری است که در کل دنیا می‌تواند اثربخش باشد همانند شهید رئیسی که در ۳۳ ماه خدمت عمل کرد. 
 • برای ریاست‌جمهوری باید کسی انتخاب شود که جبهه مقاومت را باور داشته باشد کسی که بداند امروز اگر بخواهیم ایمان امنی داشته باشیم، نمی‌توانیم نسبت به غزه و لبنان بی‌توجه باشیم و نمی‌توانیم با اسرائیل و آمریکا دشمنی نکنیم. باید کسی باشد که هم در اعتقاد به مقاومت باور داشته و هم مانند حاج‌قاسم باور داشته باشد که حیاتمان در مبارزه و جهاد با استکبار است؛ در عمل هم توانمندی و قدرت لازم را برای حضور در این میدان را داشته باشد. مثل عملیات وعده صادق که شهید رئیسی تأثیرگذار بود‌.
 • انقلاب بعد از ۴۵ سال فراز و نشیب‌های فراوانی داشته اما به لطف الهی هرگز توقف نداشته و این به برکت خون شهدا بود، پس نگذاریم در همین‌جا متوقف شود نسل امروز و رأی اولی‌ها با مشارکت در انتخابات، بدانید با هر رای موشکی را بر جبهه استکبار شلیک خواهید کرد و عزت و اقتدار ایران را در دنیا بیشتر شاهد خواهید بود.
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  خواندنی ها