کد خبر: 664638
|
۱۴۰۳/۰۴/۰۵ ۰۸:۳۴:۴۴
| |

محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولگرا:

لابد آقای جلیلی و هوادارانش فکر می‌کنند که«عمق راهبردی»اش در صورت رئیس‌جمهور شدن کارستان می‌کند؛ ایران از شنبه اوج می‌گیرد!

محمد مهاجری نوشت: لابد آقای جلیلی و هوادارانش گمان می‌کنند که اگر او رئیس‌جمهور شود «عمق راهبردی»اش کارستان می‌کند و ایران از روز شنبه بعد به اوج تاریخی خود می‌رسد. و همین خودش دلیل است که نباید به سود آقای قالیباف کنار برود.

لابد آقای جلیلی و هوادارانش فکر می‌کنند که«عمق راهبردی»اش در صورت رئیس‌جمهور شدن کارستان می‌کند؛ ایران از شنبه اوج می‌گیرد!
کد خبر: 664638
|
۱۴۰۳/۰۴/۰۵ ۰۸:۳۴:۴۴

محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولگرا، با اشاره به نظرسنجی های منتشر شده در شبکه های اجتماعی، در کانال تلگرامی خود نوشت:

لابد الان ستادهای نامزدها مشغول مرور رقم‌هایی اند که از نظرسنجی‌ها درآمده و هرکدام دارند ان را تحلیل می‌کنند.

لابد دارند به این فکر می‌کنند که کی به نفع کی کنار برود تا دستیابی به پاستور راحت‌تر باشد. لابد اصلاح‌طلبان تحلیل‌شان این است که جناح مقابل خداخدا می‌کند که مردم کمتری پای صندوق رای بیایند تا همچون ۱۳۹۸و۱۴۰۰و ۱۴۰۲ در انتخابات مهندسی‌شده با نتیجه مطمئن ، به هدفش برسد.

لابد آقای جلیلی و هوادارانش گمان می‌کنند که اگر او رئیس‌جمهور شود «عمق راهبردی»اش کارستان می‌کند و ایران از روز شنبه بعد به اوج تاریخی خود می‌رسد. و همین خودش دلیل است که نباید به سود آقای قالیباف کنار برود.

لابد تصور باند آقای قالیباف این است که حالا و بعد از ۱۹سال حق اوست که مزه ریاست‌جمهوری را بچشد زیرا مدیری با تجربه است و باید جلیلی که حتی یک روز کار اجرایی نکرده به نفع او کنار بکشد.

لابد قالیبافی‌ها و پزشکیانی‌ها گمان‌شان این است که سعید جلیلی یعنی همان احمدی‌نژاد اما از نوع بی‌تجربه‌اش با یک قبیله افراطی تندرو که اگر رئیس‌جمهور شود باید هرصبح و شام بر سجاده نشست و برای هلاک نشدن مملکت دعا کرد.

لابد جلیلی‌چی‌ها هم گمان‌شان این است که اگر قالیباف روی کار بیاید باید با ارزشهای انقلاب خداحافظی کرد و اگر به کرسی ریاست‌جمهوری رسید هر روز علیه او افشاگری کرد . و اگر پزشکیان رئیس شود باید شمشیر را از رو بست چون نهج‌البلاغه خواندنش همان قرآن برسر نیزه کردن صفین است.

لابد تحلیل بعضی‌ها این است که نتیجه انتخابات نه در۸تیر که در۱۵تیر رقم می خورد. و چنین کفته می‌شود که اگر جلیلی همراه پزشکیان به مرحله دوم برود، بخشی از قالیبافی ها پزشکیانی می شوند و آرای خاکستری هم تحریک می شوند که به هرقیمت، راه جلیلی را ببندند.

و اگر قالیباف و پزشکیان مرحله دومی شوند کل اصولگرایان می‌آیند پشت قالیباف و کار تمام می‌شود. و البته که در این حالت چرا باید طرفداران جلیلی رای سفید و باطله ندهند؟ مگر نه اینکه از نگاه تکلیف‌گرای آنها رای به قالیباف می‌تواندخلاف شرع هم باشد؟

لابد اصلاح طلب‌ها دریافته‌اند که حتی با ۵ سال قبلی‌شان تفاوت دارند و بدنه اجتماعی‌شان هم چرا همراهی شان نمی‌کند و اگر بخواهند آنها را پای صندوق بیاورند باید روی «رای لج» حساب کنند و چنین رایی شمشیر دو دم است چون اگر به هدف خود نرسند ، چیزی از آبرو برای اصلاح‌طلبان نمی‌گذارند.

و بالاخره لابد که نه،حتما در همه تحلیل‌های بالا، مردم فقط در شکل برگ رای دیده می‌شوند.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    خواندنی ها