کد خبر: 664111
|
۱۴۰۳/۰۳/۳۱ ۱۱:۴۵:۰۰
| |

قسم می‌خورم قالیباف رئیس جمهور شود تغییرات چشمگیر در سفره مردم ایجاد شود

موسی غضنفرآبادی گفت: مردم عزیز قسم می‌خورم، آقای قالیباف رئیس جمهور شود تغییرات و تحولات چشمگیری در کشور و در سفره مردم و آبادانی و عمران کشور ایجاد خواهد شد.

قسم می‌خورم قالیباف رئیس جمهور شود تغییرات چشمگیر در سفره مردم ایجاد شود
کد خبر: 664111
|
۱۴۰۳/۰۳/۳۱ ۱۱:۴۵:۰۰

موسی غضنفرآبادی از حامیان قالیباف در مناظره انتخاباتی با محمود صادقی شرکت کرد.

به گزارش خبرآنلاین، بخش های مهم اظهارات او را در ادامه می خوانید:

 

 • حجاب در راستای دین و شریعت ماست و هر کاندیداهایی هم بخواهد آنها را رعایت نکند به نظرم دین را زیر پا گذاشته و با افکار مردم بازی می‌کند. اگر کاندیداهایی که در این سطح آمدند، حجاب را باور نداشته باشند، مشکل دارند. اگر بخواهند چیز دیگری به مردم بگویند دروغ گفته‌اند. البته برخی در گذشته گفتند که شما به یک تار مو یا یک لاک فلان خانم گیر داده‌اید.
 • ما اصلاً نمی‌گوییم دولت شهید رئیسی را تقدیس کنند، دولت آقای رئیسی یک شرایطی به وجود آورد که مثل بعضی از دولت‌های شما نبود که ساعت ۸ بیاید تا ساعت ۹ برود در حوض و جکوزی و شنا و بعد ساعت ۱۱ به منزلش برگردد. آقای رئیسی فرمودند اوقات فراغت‌تان را شما چگونه تمام می‌کنید؟ اوقات فراغت چیست؟ شما خوب اوقات فراغت را می‌دانید. اسکی روی آب در روز عاشورا، معلوم است شما نباید این حرف‌ها را بزنید.
 •  اینها اصلاً می‌گویند ولنگاری، اصلاً دست نزنید، پلیس دست نزن... ما این را قبول نداریم، قطعاً قبول نداریم، حد و مرز است. بعد می‌گوید آقا شما باید فرهنگ را درست کنید. همه باید فرهنگ را درست کنیم. اما جامعه ما اجازه نمی‌دهد افرادی هنجارشکنی کنند. در رابطه با برخوردهای پلیسی و خشن، قانونی است دیگر البته این را برخورد نمی‌گویند، اقدام قانونی پلیس است. اینها می‌گویند برخورد است، ما می‌گوییم اقدام قانونی پلیس است.
 • نمی‌دانم این آمریکا چی هست. شما گفتید آمریکا کدخدا است باید با کدخدا، ما گفتیم آمریکا چه کاره است؟! برادر من شماها گفتید باید اف ای تی اف تصویب شود تا ما بتوانیم کارمان را انجام دهید ما گفتیم اصلاً این حرف چیست؟ شماها حل مشکلات را در داخل نمی‌دانستید، آقای رئیسی راه حل مشکلات را در داخل می‌دانستند. داد می‌زنید آقا، تمام شد، مردم مردند. نه چه کسی چنین حرفی زده؟ اینقدر پول در این جامعه ما هست. شما برو بازار تهران را نگاه کن، بهتر از من و شما زندگی می‌کنند. در این بازار درآمدهایی که وجود دارد.
 • مردم عزیز قسم می‌خورم، آقای قالیباف رئیس جمهور شود تغییرات و تحولات چشمگیری در کشور و در سفره مردم و آبادانی و عمران کشور ایجاد خواهد شد. شما دولت‌های اصلاحات را دیدید. هیچ کاری برای شما نکردند. فقط و فقط بهانه‌تراشی و فقط و فقط گفتند نمی‌گذارند کار کنیم. امروز اگر نمی‌گذارند اینها کار کنند، چرا وارد عرصه انتخابات شدند؟
 •  
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

دیدگاه تان را بنویسید

ویدیو پیشنهادی

اخبار روز سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  خواندنی ها