کد خبر: 664018
|
۱۴۰۳/۰۳/۳۰ ۱۲:۴۹:۱۱
| |

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، نماینده ادوار مجلس:

قالیباف طرح‌های خوشگلی را که می‌گوید از آرشیو مجلس درآورده است!

یک نماینهده ادوار مجلس گفت: آن آقا اصلا جرائت ندارد از دوران مدیریت خودش و کارهای مثبتش بگوید یک کلام از این چند سالی که در بنیاد بوده‌ است بگوید. آقای قالیباف توضیح دهد، این طرح‌های خوشگلی که نام می‌برد و از آرشیو مجلس درآورده است، چرا تا حالا اجرا نکرده‌ است.

قالیباف طرح‌های خوشگلی را که می‌گوید از آرشیو مجلس درآورده است!
کد خبر: 664018
|
۱۴۰۳/۰۳/۳۰ ۱۲:۴۹:۱۱

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده ادوار مجلس درباره ارزیابی خود از وضعیت اردوگاه اصول‌گرایان در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری، گفت: من ترسی را در اصولگراها می‌بینم از اینکه چون برنامه‌هایشان که همه محدودکننده زندگی مردم بوده و هست، خوف دارند که گزارش بدهند. شما الان ملاحظه می‌کنید مثلا در بحث اینترنت و فضای مجازی و حجاب اصلا جرائت ندارند از طرح‌های خودشان دفاع کنند. اصلا وقتی که آقای جلیل دفاع می‌کند، می‌گوید چون قانون هست و نمی‌گوید قانون درست یا غلط است. این یکی از نقاط ضعف اصولگریان است، یعنی نشان می‌دهد که حاضر است به خاطر رای این را بگوید.

به گزارش ایلنا، بخش هایی از گفت و گوی جعفرزاده ایمن آبادی را در ادامه می خوانید:

 

 • اصول‌گرا یعنی فردی که تحت هر شرایطی بر اصول خودش می‌ایستد ولی این‌ها ضعف، ترس و خوف دارند از بیان واقعیت‌ها و از ریزش رای می‌ترسند. شما ببینید آقای جلیلی چقدر آسمان و ریسمان می‌بافد یا آقای قالیباف یک سوال را جواب نمی‌د‌هد که در این چهار پنج سالی که در مجلس بود، چرا این کارها را نکرده‌ است ایشان که الان از فضا نیامده است. آقای زاکانی گفت، من گوشت توزیع می‌کنم! عیب نیست؟ بعد فردا نان، شیر و مرغ هست، شما رییس‌جمهوری یا توزیع کننده گوشت و غذا هستی!؟ آن هم در این بحث استارت‌آپی، فضای الکترونیک و خدمات استارت‌آپی اصلا گفتن از توزیع گوشت توسط رییس جمهور نشان از اوج عقب‌ماندن از دنیای مدرن است. این آدم نمی‌داند، فضای مارکتینگ به چه شکل هست و این فضای مجازی چطور است و چطور می‌تواند از استارت آپ‌ها و اپلیکیشن‌های مخصوص استفاده کند.
 • آن‌ها خیلی ترسو حرف می‌زنند، آن آقا اصلا جرائت ندارد از دوران مدیریت خودش و کارهای مثبتش بگوید یک کلام از این چند سالی که در بنیاد بوده‌ است بگوید. آقای قالیباف توضیح دهد، این طرح‌های خوشگلی که نام می‌برد و از آرشیو مجلس درآورده است، چرا تا حالا اجرا نکرده‌ است.
 • در گفتن، تثبیت و توسعه وضع موجود هم، این‌ها شک دارند و هیچ برنامه‌ای ندارند که ارائه کنند. این‌ها شریک و بانیان وضع موجود هستند یعنی اول باید بیایند و جواب دهند که چرا در این چند سال گذشته اوضاع اقتصادی این‌ قدر خراب شد. این را نمی‌آیند جواب دهند، اصلا مهم‌ترین سوال همین است که بگویند چرا این‌قدر شرایط کشور خراب شده است و همه شما هم مسئول بودید. آقای جلیلی که خودشان می‌گویند من دولت در سایه بودم یعنی همه کارهای این دولت را من انجام می‌دادم و در آن سهیم هستم بماند که آقای قاضی زاده می‌گوید نخیر ایشان نبوده است.
 • اینها اصلا برنامه‌ای برای اصلاح ندارند‌. همه این‌ها در دولت بودند، دارای مسئولیت مشترک هستند و در وضعیت خراب کشور سهیم هستند، باید بیایند و پاسخگو باشند. آقایی که می‌گفت در سه سوت، مساله بورس را حل می‌کنم و در حق بورس جنایت شد چرا الان نباید بازخواست شود. شهردار تهران بگوید چرا در پارک‌ها مسجد می‌سازد. این چه کاری است، چرا مردم را عصبانی و ناراحت می‌کند. اصلا نماز خواندن در آن مساجد دچار اشکال است.
 • من آقای پورمحمدی و پزشکیان را تفکیک می‌کنم، چهارتای دیگر، هر چهار تا پوشش همدیگر هستند و باید یک جایی پشت این‌ها باشد. قاضی‌زاده و زاکانی صد در صد پوششی هستند. حالا باید ببینیم برای جلیلی چه اتفاقی در مقابل قالیباف می‌افتد.
 • نمی‌دانم کدام طیف جلیلی یا قالیباف در پافشاری برای انصراف از انتخابات پیروز خواهند شد، فکر می‌کنم قالیباف باید انصراف دهد، چون استقبال طیفی از حزب الهی‌ها از جلیلی بیشتر است. جلیلی آدم سالمی است اما کاردان و کاربلد نیست ولی آقای قالیباف متاسفانه همیشه در مسند بوده و در موردش حرف و حدیث هست و به نظرم قالیباف باید انصراف دهد و آخرین دوره ریاست مجلسش را هم بگذراند.
 • اگر اصول‌گرایان دست از ناامید کردن و شکستن مردم بردارند، مردم تمایل دارند که پای صندوق رای بیایند. امیدوارم وزارت کشور جدی‌تر در رابطه با توصیه‌های رهبری مبنی بر مشارکت و رقابت، با ایجاد و حفظ امنیت و سلامت انتخابات اقدام کند. وزارت کشور در دوران انتخابات مجلس با جدیت عمل نکرد و امیدوارم که الان جدی‌تر وارد صحنه شود.
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

دیدگاه تان را بنویسید

ویدیو پیشنهادی

اخبار روز سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  خواندنی ها