کد خبر: 662962
|
۱۴۰۳/۰۳/۲۰ ۲۳:۲۰:۱۷
| |

آیزنکوت هم پس از گانتز از کابینه جنگ اسرائیل کناره‌گیری کرد

گادی آیزنکوت هم که پس از حوادث روز ۷ اکتبر به کابینه جنگ اسرائیل پیوسته بود، امروز پس از کناره‌گیری بنی گانتز، استعفای خود از کابینه جنگ را اعلام کرد. وی طی بیانیه‌ای گفت: «ورود ما به کابینه به دستاورد‌های زیادی کمک کرد، اما اخیرا شاهد بوده‌ایم که تصمیمات اتخاذ شده لزوما با انگیزه اصلاح اسرائیل نبوده است».

آیزنکوت هم پس از گانتز از کابینه جنگ اسرائیل کناره‌گیری کرد
کد خبر: 662962
|
۱۴۰۳/۰۳/۲۰ ۲۳:۲۰:۱۷

گادی آیزنکوت هم که پس از حوادث روز 7 اکتبر به کابینه جنگ رژیم صهیونیستی پیوسته بود، امروز پس از کناره‌گیری بنی گانتز، استعفای خود از کابینه جنگ را اعلام کرد.

به گزارش فارس،  «گادی آیزنکوت» عضو کابینه جنگ اسرائیل شامگاه یکشنبه کناره‌گیری خود از کابینه جنگ رژیم صهیونیستی را اعلام کرد.

وی طی بیانیه‌ای گفت: «ورود ما به کابینه به دستاوردهای زیادی کمک کرد اما اخیرا شاهد بوده‌ایم که تصمیمات اتخاذ شده لزوما با انگیزه اصلاح اسرائیل نبوده است».

بنی گانتز شامگاه امروز از عضویت در کابینه جنگ رژیم صهیونیستی استعفا داد.

وی طی کنفرانسی مطبوعاتی با بیان اینکه تصمیم خروج از کابینه پیچیده و دردناک است، گفت: نتانیاهو مانع از تحقق پیروزی واقعی می‌شود.

گانتز گفت: ملاحظات سیاسی در دولت نتانیاهو در مسیر تصمیمات استراتژیک در جنگ غزه سنگ‌اندازی می‌کند و پیروزی واقعی این است که آزادی اسیران قبل از ملاحظات سیاسی قرار بگیرد.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها