کد خبر: 662893
|
۱۴۰۳/۰۳/۲۰ ۱۲:۱۲:۴۰
| |

پیمان جبلی، رئیس صدا و سیما:

جبلی: مجری مناظره‌ها هنوز مشخص نیست؛ آنچه در رسانه‌ها مطرح شده گمانه‌زنی است

پیمان جبلی در نشست خبری رییس سازمان صداوسیما برای تبیین نقش و کارکرد رسانه ملی در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، جزییات برنامه مناظره‌های انتخاباتی را مطرح کرد.

جبلی: مجری مناظره‌ها هنوز مشخص نیست؛ آنچه در رسانه‌ها مطرح شده گمانه‌زنی است
کد خبر: 662893
|
۱۴۰۳/۰۳/۲۰ ۱۲:۱۲:۴۰

پیمان جبلی رئیس صداوسیما در نشست خبری رییس سازمان صداوسیما برای تبیین نقش و کارکرد رسانه ملی در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، جزییات برنامه مناظره‌های انتخاباتی را مطرح کرد.

به گزارش ایلنا، پیمان جبلی در این نشست اظهار کرد: برگزاری مناظره‌ها مهم‌ترین برنامه‌ای است که در دوره انتخابات روی آنتن می‌رود. در این دوره ۵ مناظره در نظر گرفتیم که پیش‌بینی ما برای هر مناظره ۳.۵ تا ۴ ساعت است. از ظرفیت کارشناسان و مدیران ارشد متنوع در طراحی سوالات استفاده کردیم و نامزدهای محترم در مدت زمان معینی پاسخ‌های خودشان را ارائه خواهند داد.

وی افزود: اعضای کمیته نظارت بر انتخابات در کنار برگزارکنندگان این برنامه خواهند بود و مناظره‌ها بعد از مغرب شروع خواهد شد. پیش‌بینی ما برای این برنامه در هر قسمت حداقل سه ساعت و نیم است که البته این زمان بر اساس تعداد نامزدهای مورد تایید شورای نگهبان خواهد بود و بلافاصله پس از تعیین نامزدها مراسم قرعه‌کشی برگزار خواهد شد.

جبلی تاکید کرد: محورهای اصلی مناظره برای آمادگی بیشتر از قبل در اختیار ستادهای نامزدها قرار خواهد گرفت. بعد از هر برنامه مناظره‌ برنامه‌ای هم برای تحلیل مناظره در نظر گرفته شده است. مجری برنامه مناظره‌ها در حال بررسی است و آنچه که در رسانه‌ها مطرح شده فقط گمانه‌زنی است.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها