کد خبر: 662715
|
۱۴۰۳/۰۳/۱۹ ۱۰:۴۱:۰۲
| |

علاءالدین بروجردی، نماینده مجلس دوازدهم:

در همکاری‌های‌مان با کشورهایی که به قطعنامه ضدایرانی شورای حکام رای مثبت دادند تجدیدنظر کنیم

نماینده لارستان در مجلس در واکنش به صدور قطعنامه شورای حکام علیه ایران اظهار داشت: من ضمن محکومیت این قطعنامه پیشنهاد می‌کنم تا در همکاری‌های بازرگانی و اقتصادی خود با کشورهایی که به این قطعنامه سیاسی رای مثبت داده‌اند، تجدید نظر کنیم.

در همکاری‌های‌مان با کشورهایی که به قطعنامه ضدایرانی شورای حکام رای مثبت دادند تجدیدنظر کنیم
کد خبر: 662715
|
۱۴۰۳/۰۳/۱۹ ۱۰:۴۱:۰۲

علاءالدین بروجردی نماینده لارستان در مجلس دوازدهم با اشاره به قطعنامه ضدایرانی شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت: این صدور این قطعنامه به پیشنهاد سه کشور انگلیس فرانسه و آلمان بر خلاف صحنه و فضای موجود بود، چرا که ما به همکاری‌های خود با آژانس ادامه می‌دادیم.

به گزارش ایرنا، نماینده مردم لارستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: سه کشور انگلیس فرانسه و آلمان می‌دانند که توافق برجام یک توافق دو طرفه بود و ما پذیرفتیم تا در ازای برداشته شدن تحریم‌ها محدودیت‌هایی را در بعضی بخش‌ها اعمال کنیم.

وی افزود: وقتی آمریکا در زمان ریاست جمهوری ترامپ از برجام خارج شد و تحریم‌ها به حالت قبل بازگشت رفع محدودیت‌های پذیرفته شده توسط ایران نیز طبق این توافق بوده و هست. مضافاً بر اینکه ما با آژانس بین المللی انرژی اتمی در این مدت همکاری کامل داشته‌ایم.

بروجردی خاطرنشان کرد: قطعنامه ضدایرانی آژانس شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی یک قطعنامه کاملاً سیاسی و از جانب ما محکوم است.

نماینده مردم لارستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: من ضمن محکومیت این قطعنامه سیاسی شورای حکام علیه ایران پیشنهاد می‌کنم تا در همکاری‌های بازرگانی و اقتصادی خود با کشورهایی که به این قطعنامه سیاسی رای مثبت داده‌اند، تجدید نظر کنیم.

وی افزود: کشورهایی که ضد جمهوری اسلامی ایران موضع می‌گیرند و به قطعنامه‌های ضد ایرانی رأی مثبت می‌دهند، نباید در جایگاه کشورهایی باشند که مواضع به حق در قبال جمهوری اسلامی ایران اتخاذ می‌کنند.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

ویدیو پیشنهادی

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها