کد خبر: 662142
|
۱۴۰۳/۰۳/۱۳ ۲۰:۲۰:۳۱
| |

محمد شریعتمداری: مردم را از کلافگی محدودیت‌های اینترنتی نجات می‌دهم

وزیر اسبق کار در دولت دوازدهم گفت: وعده می‌دهم که با تعامل با سایر قوا مردم را از کلافگی محدودیت‌های اینترنتی نجات دهم، من صدای معلولان ، کودکان کاروخیابان و آسیب دیدگان جامعه ایران خواهم بود

محمد شریعتمداری: مردم را از کلافگی محدودیت‌های اینترنتی نجات می‌دهم
کد خبر: 662142
|
۱۴۰۳/۰۳/۱۳ ۲۰:۲۰:۳۱

وزیر اسبق کار در دولت دوازدهم گفت: وعده می‌دهم که با تعامل با سایر قوا مردم را از کلافگی محدودیت‌های اینترنتی نجات دهم، من صدای معلولان ، کودکان کاروخیابان و آسیب دیدگان جامعه ایران خواهم بود.

به گزارش تسنیم، محمد شریعتمداری وزیر اسبق کار در دولت دوازدهم پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری طی سخنانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دردمندانه می‌گویم نابودی یک ملت زمانی از راه می‌رسد که امید و رویایی نداشته باشد.

وی افزود: درست است که بدون سیاست گذاری نمی‌توان حکمرانی موفقی داشت ولی هیچ سیاستی هم بدون یک روح جمعیِ امیدوار و متحد موفق نخواهد شد و امروز من به این دلیل اینجا هستم که می‌دانم حال ایران ما، این میراث مشترکمان خیلی خوب نیست اما باور دارم که می‌شود اوضاع را بهتر کرد و ایرانی آباد و شاد ساخت.

شریعتمداری با بیان اینکه در این مسیر 4 دستور کار مشخص کار دارم، تصریح کرد: ابتدا اینکه یکبار برای همیشه، برای بهبود کیفیت زندگی مردم باید درگیری‌ها و نزاع‌های بنیاد برکن بین گروه‌های اثرگذار بر عرصه سیاست و قدرت که در کنار فشارهای بدخواهان خارجی منافع مردم و کیان کشور را به خطر انداخته و موجب شکست سیاست‌ها می‌شود، توقف یابد.

داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری ادامه داد: وعده می‌دهم که برای تحقق این هدف به پشتوانه سالها همکاری با گرایشات مختلف سیاسی و رویکرد میاندارانه‌ای که مشی گفتمانی و عملی اینجانب بوده است، اختیارات رئیس جمهوری را به گونه‌ای به کار خواهم گرفت که بازیگران موثر بر سیاست، توان خود را علیه منافع مردم در دعواها و پنجه کشیدن‌ها تلف نکنند.

شریعتمداری با تاکید بر اینکه نه حاکمیت دوگانه شکل می‌دهم و نه یکدست سازی و خالص سازی خواهم کرد بلکه تلاش می‌کنم تفاهم و ائتلاف حداکثری را برای حل مسائل مردم به وجود آورم، عنوان کرد: در حوزه بین الملل در تعامل با همه ارکان نظام، سازوکاری نتیجه گرا در مسیر حل مساله تحریم فراهم خواهم کرد و با پرهیز از نگاه سیاه وسفید به کشورها، رویکرد سیاست خارجی ایران را با محوریت بهره‌مندی مردم از دیپلماسی اقتصادمحور، حفظ هویت تمدنی ایران و ارتقای احترام ایرانیان بنا می‌کنم.  

وی ادامه داد: همچنین وعده می‌دهم متکی به تجربه‌های موثر در اداره 3 ابر وزراتخانه، خردمندی را در عرصه حکمرانی حاکم کرده و الزامات تحقق توسعه متوازان را بدور از خیال بافی و آمارسازی بر همه ارکان دولت جاری سازم و شایستگان را در عرصه اداره کشور به کار خواهم گرفت که به فرموده مولای متقیان علی (ع) «تقدم افاضل بر اراذل» حق واقعی مردم بر حاکمان است و من این حق را ادا خواهم کرد.

شریعتمداری با تاکید بر اینکه اگر رئیس جمهور شوم صدای همه مردم خواهم بود، گفت: من صدای نجواهای خاموش، صدای جوانان خلاق، دختران و پسرانی خواهم بود که نه کسی آنها را می‌بیند و نه کسی آنها را به رسمیت می شناسد. همچنین صدای نسلی خواهم بود که دغدغه‌ها و مطالبات آنها از جنس سیاست زدگی‌های امروز نیست.

وی افزود: وعده می‌دهم که با تعامل با سایر قوا مردم را از کلافگی محدودیت‌های اینترنتی نجات دهم، من صدای معلولان، کودکان کاروخیابان و آسیب دیدگان جامعه ایران خواهم بود.

به باور من بدون شک دستاورد این برنامه، کاهش فقر، تحقق عدالت در همه ابعاد جنسیتی، قومی، مذهبی و آموزشی و حفاظت از محیط زیست ایران عزیز خواهد بود.

این داوطلب شرکت در انتخابات ریاست‌جمهوری در پایان خاطرنشان کرد: مردم شریف ایران، با درک وضعیت رنج‌آور شما در حوزه‌های درمان و مسکن و معیشت، متعهدم این شرایط را به طور جدی بهبهود بخشم همانگونه که در دوره مسئولیت وزارت رفاه در اوج محدودیت‌های مالی، 5 میلیون بازنشسته بهره‌مندی از همسان سازی و متناسب سازی حقوقشان را به چشم دیدند. و اما سخن اخر آنکه؛ آمده‌ام که با پشتوانه رای شما حق زیستن توام با عزت و رفاه مردم این سرزمین در سایه کاهش منازعات و رفع مخاصمات را ادا کنم و در این مسیر متعهد هستم نه به شما دروغ بگویم ، نه به رهبری و نه به خودم.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

ویدیو پیشنهادی

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها