کد خبر: 661786
|
۱۴۰۳/۰۳/۰۹ ۱۴:۴۰:۴۰
| |

پاسخ احمدی‌نژاد به درخواست کاندیداتوری‌اش در انتخابات ریاست‌جمهوری: باید خیلی دقت کنم!

رئیس دولت‌های نهم و دهم درباره کاندیداتوری‌اش در انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: باید خیلی با دقت و مطالعه و بررسی همه‌جانبه تصمیم بگیرم.

پاسخ احمدی‌نژاد به درخواست کاندیداتوری‌اش در انتخابات ریاست‌جمهوری: باید خیلی دقت کنم!
کد خبر: 661786
|
۱۴۰۳/۰۳/۰۹ ۱۴:۴۰:۴۰

رئیس دولت های نهم و دهم درباره کاندیداتوری اش در انتخابات ریاست جمهوری گفت:  باید خیلی با دقت و مطالعه و بررسی همه جانبه تصمیم بگیرم.

به گزارش  خبرآنلاین، در فیلمی که کانال تلگرامی دولت بهار منتشر کرده است، محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور دوره‌های نهم و دهم در دیدار با جمعی از مردم استان مرکزی درباره حضور در انتخابات ریاست جمهوری گفت: در هر شرایط و موقعیتی اگر کاری از من برای کشور بربیاید قطعا کوتاهی و مضایقه نخواهم کرد.

وی ادامه داد: یک کشور و ملت اگر بخواهد از سختی ها و موانع عبور کند، باید یک عزم عمومی و همگانی برای ساختن و اصلاحات شکل گیرد. اصلاحات و بهبود شرایط زندگی مردم هم نیازمند عزم ملی و مشارکت همگانی است. کشور به طور مساوی برای همه است و سرنوشت و حق هم برای همه به طور مساوی است. کسی بر دیگری برتری ندارد و نباید داشته باشد.

احمدی نژاد گفت: به عنوان قطره ای از اقیانوس زلال و بی کران ملت ایران، باید خیلی با دقت و مطالعه و بررسی همه جانبه برای ورود به انتخاباتی ریاست جمهوری تصمیم بگیرم.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها