کد خبر: 661369
|
۱۴۰۳/۰۳/۰۶ ۱۲:۰۵:۲۸
| |

وزیر دفاع:

ریشه‌های درخت انقلاب مستحکم است تکان نمی‌خورد

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: اقتدار و صلابت در نظام ما وجود دارد که هر توفان و اتفاقی بیفتد،‌ ریشه‌های درخت انقلاب اسلامی مستحکم است و تکان نمی‌خورد.

ریشه‌های درخت انقلاب مستحکم است تکان نمی‌خورد
کد خبر: 661369
|
۱۴۰۳/۰۳/۰۶ ۱۲:۰۵:۲۸

امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی وزیر دفاع در گفت‌وگویی در حاشیه مراسم بزرگداشت رئیس‌جمهور شهید و همراهانش که از سوی رهبر انقلاب اسلامی در حرم مطهر حضرت فاطمه‌ی معصومه سلام‌الله‌علیها برگزار شد،‌ گفت: ساختار نظام، ساختاری منسجم و مستحکم است.

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: مقام معظم رهبری در راس این ساختار قرار دارند و با اقتدار، حضور ایشان بنیه‌ای است که این کشور را حفظ می‌کند. زمان حضرت امام شاهد بودیم، هر اتفاقی می‌افتاد، چون مردم ما اساسا اسلام عزیز و ولایت مطلقه را پذیرفته‌اند و از ولایت تبعیت محض می‌کنند؛ بنابراین تا زمانی که این کشور در مسیر اسلام و ولایت حرکت کند هیچ اتفاقی برایش نمی‌افتد.

سرتیپ آشتیانی تاکید کرد: اگر اتفاقی هم بیفتد مثلا الان که مجلس هنوز تشکیل نشده و این اتفاق - شهادت رییس جمهور - افتاد، اما همه ارکان کشور و وزرا با تاسی به مقام معظم رهبری و عشق، انگیزه و مصمم کارشان را دنبال می‌کنند. اقتدار و صلابت در نظام ما وجود دارد که هر توفان و اتفاقی بیفتد،‌ ریشه‌های درخت انقلاب اسلامی مستحکم است و تکان نمی‌خورد.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

ویدیو پیشنهادی

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها