کد خبر: 660831
|
۱۴۰۳/۰۲/۳۱ ۱۱:۱۲:۵۶
| |

پیام تسلیت الهام علی‌اف به رهبر انقلاب

رئیس‌جمهور جمهوری آذربایجان شهادت رئیس جمهور کشورمان و همراهان وی را به مقام معظم رهبری تسلیت گفت.

پیام تسلیت الهام علی‌اف به رهبر انقلاب
کد خبر: 660831
|
۱۴۰۳/۰۲/۳۱ ۱۱:۱۲:۵۶

الهام علی‌اف، رئیس‌جمهور جمهوری آذربایجان شهادت رئیس جمهور کشورمان و همراهان وی را به مقام معظم رهبری تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا، متن پیام الهام علی اف رئیس جمهور آذربایجان به شرح زیر است:

«حضرت آیت الله خامنه ای،

از خبر درگذشت دلخراش سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه و سایر همراهان وی در سانحه بالگرد، تلفات سنگین برای مردم دوست و برادر جمهوری اسلامی ایران به شدت متاثر شدیم.

مردم ایران شخص رئیس‌جمهور سید ابراهیم رئیسی، دولتمردی برجسته را از دست دادند که تمام عمر با فداکاری و وفاداری به کشورش خدمت کرد. یاد و خاطره گرامی او همیشه در قلب ما زنده خواهد بود.

در این روز غم انگیز، از درگاه خداوند متعال برای ملت دوست و برادر ایران صبر و بردباری مسئلت می نمایم، در غم و اندوه آنان شریک هستیم، تسلیت خود را شخصا و از طرف مردم آذربایجان به شما، خانواده و بستگان آن مرحوم و تمامی بازماندگان تسلیت عرض می نمایم.

خداوند رحمت کند!

همچنین  وزارت امور خارجه آذربایجان در پیامی نوشت: از خبر هولناک درگذشت ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، ملک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی، امام جمعه تبریز، محمدعلی هاشم و سایر همراهان،  در سانحه هلی کوپتر بسیار متأثر شدیم. ما به خانواده ها و بستگان همه جان باختگان این حادثه تلخ تسلیت می گوییم. در این روز غم انگیز آذربایجان در همبستگی با برادر و دوست جمهوری اسلامی ایران می ایستد.

جیحون بایرام اف وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان در پیامی اظهار داشت: از خبر درگذشت رئیس جمهوری اسلامی ایران، دوست عزیزم حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه و دیگر مقامات بسیار متاثر شدم. از خداوند متعال برای جان باختگان این حادثه غم انگیز غفران و رحمت الهی و به مردم دوست ایران صمیمانه تسلیت می گویم.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

ویدیو پیشنهادی

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها