کد خبر: 660566
|
۱۴۰۳/۰۲/۲۹ ۲۱:۲۰:۰۰
| |

جوان: اینکه یک مجلس پیش از شروع سه تذکر از رهبری بگیرد اصلاٌ نشانه خوبی نیست

روزنامه جوان نوشت: اینکه یک مجلس پیش از شروع به فعالیت، از رهبر معظم انقلاب، سه بار تذکر بگیرد که «باید وحدت داشته باشید» اصلاٌ نشانه خوبی نیست.

جوان: اینکه یک مجلس پیش از شروع سه تذکر از رهبری بگیرد اصلاٌ نشانه خوبی نیست
کد خبر: 660566
|
۱۴۰۳/۰۲/۲۹ ۲۱:۲۰:۰۰

روزنامه جوان به نمایندگان مجلس دوازدهم تذکر داده است.

به گزارش جوان، تبعات برخی مناسبات ناسالم در تبلیغات انتخاباتی مجلس دوازدهم  همچنان جاری است. دامنه تخریب و توهین و افتراهای پیرامون به قدری گسترده بود که چندی پیش یکی از منتخبان راه یافته به مجلس عنوان کرد که تا کنون از سوی رهبر معظم انقلاب، سه بار تذکر گرفته‌اند. سید محمود نبویان، نماینده تهران در مجلس یازدهم و منتخب مجلس دوازدهم در این زمینه به فارس گفته رهبر انقلاب پیش از شروع مجلس دوازدهم تاکنون سه بار به ما تذکر داده‌اند که «باید وحدت داشته باشید».

در ادامه این گزارش آمده است: اینکه یک مجلس پیش از شروع به فعالیت، از رهبر معظم انقلاب، سه بار تذکر بگیرد که «باید وحدت داشته باشید» اصلاٌ نشانه خوبی نیست. مجلسی که قرار است در رأس امور باشد و تمام هم و غم خود را صرف وظایف قانونی یعنی «نظارت و قانونگذاری» کند، اگر اسیر حواشی بشود و از انسجام و اتحاد درونی برخوردار نباشد، چه تصویری از آنکه باید باشد، نزد مردم به نمایش می‌گذارد؟ مگر نه این است که مناسبات داخلی مجلس می‌بایست با رأی و نظر نمایندگان منتخب در مجلس رقم بخورد؟ چرا برخی منتخبان برای رقبای خود رجزخوانی می‌کنند و از تغییر هیئت رئیسه و دیگر ارکان اصلی خانه ملت با قطعیت سخن می‌رانند؟

جوان نوشته است: تصویری که اکنون از گفت و شنودهای مجلس تازه کار دوازدهم نمایان شده، گویای یک رقابت فرصت سوز و اعتمادگریز، بین گروه‌هایی است که در کلان مسئله شاید بتوان ادعا کرد که از یک آبشخور فکری و سیاسی واحد پیروی می‌کنند، اما در تخریب رقیب چنان افراط می‌کنند که گویی با یک گروه ابلیسی و کفر مطلق طرف اند!

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

ویدیو پیشنهادی

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها