کد خبر: 660157
|
۱۴۰۳/۰۲/۲۴ ۱۳:۵۸:۱۳
| |

سردار سلامی فرمانده کل سپاه:

اعتمادبه نفس امروز نیروهای مسلح حاصل اعتماد مردم به نظام است

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه اعتماد به نفس امروز نیروهای مسلح از اعتماد مردم به نظام بدست آمده است افزود: قاعده عبور از مشکلات و تحریم ها با مردم بودن است.

اعتمادبه نفس امروز نیروهای مسلح حاصل اعتماد مردم به نظام است
کد خبر: 660157
|
۱۴۰۳/۰۲/۲۴ ۱۳:۵۸:۱۳

با حضور سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چندین طرح عمرانی در استان سمنان افتتاح و کلنگ زنی شد.

سرلشکر سلامی همچنین از روند ساخت مجتمع مسکونی فجر استان سمنان بازدید و با تقدیر از تلاش های صورت گرفته در اجرای این پروژه بزرگ بر تسریع در روند تخصیص بودجه و امکانات مورد نیاز به منظور حل مشکلات و تکمیل این پروژه تاکید کرد.

در ادامه سرلشکر سلامی در آیین افتتاح مرکز فوق تخصصی جراحی های محدود خاتم الانبیا(ص) سمنان با بیان اینکه استان سمنان از استان های ممتاز کشور و دارای شهدایی شاخص می باشد گفت: جمهوری اسلامی نشان داد هر کجا با مانع و تحریم روبرو شد همان زمان موفقیت هایی بدست آورده است و اقتدار امروز نظام جمهوری اسلامی محصول مقاومت و پیشرفت در جنگ بی پایان با شکل های مختف و کشورهای مختلف دنیا است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه تصور دشمن در تحریم کشور ایران فلج کردن و تسلیم آن بوده است اظهار داشت: ملت ما تحریم را به فرصتی برای پیشرفت تبدیل کرد و دستاوردهای عظیم این قدرت امروز به دنیا در عرصه های مختلف به نمایش درآمده است.

سرلشکر سلامی تصریح کرد: اینکه جمهوری اسلامی بدون واهمه و با علم به دشمنی همه جانبه و تبعات آن، به قلب استکبار حمله می کند نشان از قدرت ایمان، مقاومت، اراده و پیشرفت این مردم است.

وی با بیان اینکه اعتماد به نفس امروز نیروهای مسلح از اعتماد مردم به نظام بدست آمده است افزود: قاعده عبور از مشکلات و تحریم ها با مردم بودن است.

سرلشکر سلامی با تبریک افتتاح این مرکز درمانی مجهز، به مردم استان سمنان افزود: همه ما نیروها و مسئولین‌ خادم مردم بوده و از همه توان و ظرفیت همچون گذشته برای خدمت به مردم استفاده خواهیم کرد.

وی افزود: دشمنان در دنیای امروز ذخایر خود را برای ضربه به جمهوری اسلامی آماده می کنند اما با رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و پشتوانه اراده مردمی بصیر و همیشه مقاوم و پشرفت بیش از پیش ، قوی تر خواهد شد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین از قسمت های مختلف تیپ ۱۲ قائم(عج)  بازدید کرد و در آیین کلنگ زنی ساخت بیمارستان ۱۲۸ تخت خوابی قائم آل محمد (عج) که با زیربنای ۱۰ هزار متر مربع و شامل بخش های قلب، زنان، اورژانس تخصصی و تروما، MRI و سی تی اسکن ساخته خواهد شد، حضور یافت. 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها