کد خبر: 659474
|
۱۴۰۳/۰۲/۱۸ ۰۸:۰۶:۱۳
| |

حسن خجسته برادر همسر رهبر انقلاب:

من بارها گفته‌ام اگر اینستاگرام را می‌بندید درست ببندید؛ درمورد تلگرام هم می‌گفتم آن را از نفس بندازید تا بیاید بگوید چشم!

برادر همسر رهبر انقلاب گفت: من بارها به موضوع بستن اینستاگرام واکنش نشان داده‌ام که اگر میبندید، درست ببندید. ما در بستن پلتفرم ها مثل تلگرام و اینستاگرام به ذی نفعان فکر نمی‌کنیم. تلگرام به لحاظ عقلانی باید بسته می‌شد، زیرا یک پلتفرمی است که قوانین شما را زیر پا می‌گذارد.

من بارها گفته‌ام اگر اینستاگرام را می‌بندید درست ببندید؛ درمورد تلگرام هم می‌گفتم آن را از نفس بندازید تا بیاید بگوید چشم!
کد خبر: 659474
|
۱۴۰۳/۰۲/۱۸ ۰۸:۰۶:۱۳

حسن خجسته، نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس، در گفتگویی، با تاکید بر اینکه وزیر ارتباطات حتما باید تحصیل‌کرده ارتباطات و مدیریت رسانه باشد، گفت: در رابطه با ارتباطات اینترنتی کشور سه دیدگاه کلان و مسلط وجود دارد. یک دیدگاه، دیدگاه اخلاق گرایان یا اولیا است؛ اینها به طور قطعی با اینترنت مخالف هستند و ربطی هم به دین ندارد مثل پدر و مادر یا رئیس یک سازمان.

به گزارش خبرآنلاین بخش هایی از گفت و گوی خجسته را در ادامه می خوانید:

 

  • گروه دوم فن گرایان هستند که می گویند اگر همه چیز را به ارتباطات واگذار کنیم اسلام به پیروزی کامل می رسد و اسلام صادر می شود. گروه سوم جامعه گرایان هستند و می گویند ارتباطات جدید محاسن و معایبی دارد و باید بهترین استفاده را بکنیم که بیشترین بهره را ببریم.
  • من بارها به موضوع بستن اینستاگرام واکنش نشان داده‌ام که اگر میبندید، درست ببندید. ما در بستن پلتفرم ها مثل تلگرام و اینستاگرام به ذی نفعان فکر نمی‌کنیم. تلگرام به لحاظ عقلانی باید بسته می‌شد، زیرا یک پلتفرمی است که قوانین شما را زیر پا می‌گذارد، مثال این موضوع این است که عده‌ای بدون داشتن گذرنامه وارد کشور و خاک شما بشوند! همینطور تلگرام از سانسور و مدیریت اطلاعات استفاده نمی‌کند و بجای آن از قابلیت متعادل سازی استفاده می‌کنند.
  • من از همان زمان به یاد دارم که تاکید می‌کردم تلگرام را از نفس بندازید تا بیاید بگوید چشم!
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها