کد خبر: 657943
|
۱۴۰۳/۰۲/۰۳ ۱۱:۴۰:۵۶
| |

یگان‌های ویژه در کویر هم مستقر می‌شوند؟

جانشین یگان‌های ویژه پاسداران فراجا از ورود یگان‌های ویژه به کویر خبر داد!

یگان‌های ویژه در کویر هم مستقر می‌شوند؟
کد خبر: 657943
|
۱۴۰۳/۰۲/۰۳ ۱۱:۴۰:۵۶

علی عظیمی جانشین یگان‌های ویژه پاسداران فراجا با تاکید بر ارتقاء توان یگان‌های تکاوری چه در حوزه امکانات و چه در حوزه نیروی انسانی اظهارکرد: پایش کویر ایران با وسعت زیاد به جز با حضور مستمر و استفاده از تجهیزات نوین میسر نبوده و این مهم در دستور کار یگان‌های تکاوری قرار دارد.

به گزارش ایسنا، وی افزود: شعار سال کشور با توجه به منویات مقام معظم رهبری حول محور تولید بوده و مبارزه با قاچاقچیان یکی از راه‌های تحقق این شعار است.

عظیمی ادامه داد: تدوین برنامه‌های آموزشی ویژه یگان‌های تکاوری و در راستای اجرای ماموریت‌های آنان باید در دستورکار معاونت آموزش بیش از پیش قرار گیرد.

جانشین یگان‌های ویژه پاسداران فراجا با بیان اینکه ایمن سازی کویر ایران باعث رشد ایران اسلامی می‌شود، گفت: ارتقای سطح امنیت کویر، رویکرد یگان‌های ویژه با تجهیز یگان‌های تکاوری به تجهزات نوین است.

وی با تقدیر از تلاش‌های همه همکاران در یگان‌های ویژه و یگان‌های تکاوری، این دو یگان را دو بازوی فراجا در تامین امنیت در کشور عنوان و خاطرنشان کرد: همه واحد‌های یگان ویژه مانند اعضای یک پیکرند و باید برای عملکرد بهتر همه پای کار بوده و به لحاظ تئوری و میدانی یاری‌گر هم باشند.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها