کد خبر: 657890
|
۱۴۰۳/۰۲/۰۳ ۰۷:۰۰:۰۰
| |

آوایی، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

برخی کسانی که قرار است با فساد مقابله کنند خودشان وضعشان خراب‌تر است

رهبر انقلاب اسلامی فرمودند که با یک دستمال کثیف نمی توان شیشه را تمیز کرد. بنابراین برخی کسانی که قرار است با فساد مقابله کنند خودشان وضعشان خرابتر است.

برخی کسانی که قرار است با فساد مقابله کنند خودشان وضعشان خراب‌تر است
کد خبر: 657890
|
۱۴۰۳/۰۲/۰۳ ۰۷:۰۰:۰۰

 احمد آوایی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت فساد عمیقی در سیستم اداری داریم که رهبر انقلاب آن را تعبیر به اژدهای هفت سر فساد کردند. برخی افراد فاسد در سیستم اداری کشور داریم، مکمل تحریم‌های خارجی و سربازان بدون یونیفرم دنیای غربی هستند که ما را تحریم کردند. 

به گزارش شفقنا، این نماینده مجلس ادامه داد: فساد موجود در کشور، گسترده است و همان ابزاری که می خواهد با فساد بجنگد هم بعضا دچار فساد می‌شود. رهبر انقلاب اسلامی فرمودند که با یک دستمال کثیف نمی توان شیشه را تمیز کرد. بنابراین برخی کسانی که قرار است با فساد مقابله کنند خودشان وضعشان خرابتر است.

آوایی خاطرنشان کرد: بعضی از مسوولین همچون ماکسی میلیان در سریال مردان آنجلس هستند که تازه از غار بیرون آمدند و مدعی هستند که بنزین مفت به مردم می دهیم درحالی که به این افراد باید گفت اجازه دهید که خودرو با قیمت واقعی به دست مردم برسد بعد از آن بنزین را هم با قیمت واقعی به آنها عرضه کنید.

مردم با لیتری ۱۵ هزار تومان و ۲۰ هزار تومان بنزین می زنند نه ۳ هزار تومان چراکه ماشین های ما چند برابر ماشین های خارجی بنزین مصرف می کند اما اجازه نمی دهند خودروی برقی و هیبریدی وارد کشور شود. بنابراین اگر اجازه دهند این موارد که اشاره کردم انجام شود قیمت دلار هم پایین می آید.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها