کد خبر: 657508
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۹ ۲۰:۴۰:۰۲
| |

روایت روزنامه اصولگرا از ماجرای فوت یک فرد در بازداشتگاه خیابان وزرا

روزنامه جوان ماجرای فوت یک فرد در بازداشتگاه خیابان وزرا را روایت کرده است.

روایت روزنامه اصولگرا از ماجرای فوت یک فرد در بازداشتگاه خیابان وزرا
کد خبر: 657508
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۹ ۲۰:۴۰:۰۲

روزنامه جوان ماجرای فوت یک فرد در بازداشتگاه خیابان وزرا را روایت کرده است. 

به گزارش جوان، طرح پلیس برای برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی در حوزه حجاب که عمدتاً مربوط به برخورد با مصادیق کشف حجاب می‌شود از روز شنبه ۲۵ فروردین‌ماه شروع شد. اجرای این طرح که به مرگ مهسا امینی پیوند زده می‌شود بار دیگر هجمه رسانه‌های معاند را به همراه داشته است.انتشار خبر مجرم معروف به «سعید بی‌ناموس»، همان شروری که پس از دستگیری با خوردن قرص فوت شده نشان می‌دهد معاندان از هر دستاویزی برای حمله به طرح حجاب استفاده می‌کنند. 

این روزنامه نوشته است: طرح پلیس برای برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی در حوزه حجاب که عمدتاً مربوط به برخورد با مصادیق کشف حجاب می‌شود از روز شنبه ۲۵ فروردین‌ماه شروع شد. اجرای این طرح که به مرگ مهسا امینی پیوند زده می‌شود بار دیگر هجمه رسانه‌های معاند را به همراه داشته است. انتشار مدام کلیپ‌های استقرار پلیس در نقاط مختلف شهر و اقدام‌های عملی پلیس با تحلیل‌های بسیاری برای گسترش بی‌حجابی دنبال می‌شود. این رسانه‌ها از زمان اجرای طرح مترصد فرصتی بوده و هستند که اتفاق مشابهی با مرگ مهسا در بازداشتگاه پلیس روی دهد تا با دستمایه قرار دادن آن بتوانند زمینه‌های لازم برای برافروختن آتش فتنه‌ای دیگر را فراهم کنند. معاندان حتی از مرگ یکی از اشرار در بازداشت پلیس نهایت استفاده را برده‌اند، تا جایی که مرگ این گولاخ شرور و متجاوز به نوامیس را به طرح حوزه حجاب پیوند زدند و مدعی شدند یکی از دخترانی که در جریان این طرح بازداشت و به بازداشتگاه معروف به «وزرا» منتقل شده، فوت کرده است.

روزنامه جوان افزوده است: بازداشتگاه وزرا همان جایی است که پیشتر پذیرای زنان و دختران بازداشت شده بود، اما از سال قبل این محل به محلی برای بازداشت اوباش تهران تبدیل شده است. فردی هم که رسانه‌های معاند تلاش می‌کنند آن را دختر معرفی کنند، به «سعید بی‌ناموس» معروف است که به اتهام تعرض به نوامیس مردم و ایجاد اخلال در نظم ناشی از عربده‌کشی بازداشت شده بود. وقتی خبر رسید این فرد به دلیل مصرف قرص دچار مسمومیت شده به مرکز درمانی منتقل شد، اما تلاش برای نجات او ثمری نداشت و فوت شد. فیلمی که از متهم، معروف به سعید بی‌ناموس همراه یکی از دوستانش منتشر شده، حکایت از این دارد که متهمان شبانه در حال شکستن شیشه‌های خودرو‌های پارک شده مردم هستند. 

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها