کد خبر: 657503
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۹ ۱۸:۴۰:۰۵
| |

در حمله به اسرائیل سلاح ناشناخته رو نکردیم؛ کمربند مشکی را برای آینده باقی گذاشتیم

روزنامه جوان تاکید کرد: جمهوری اسلامی در این حمله سلاح ناشناخته‌ای را رو نکرد، از همان سلاح‌های شناخته شده و تست شده بهره برد و کمربند مشکی را برای آینده باقی گذاشت و پایان خط را به آینده حواله کرد که محاسبات دشمن از دقت برخوردار نشود.

در حمله به اسرائیل سلاح ناشناخته رو نکردیم؛ کمربند مشکی را برای آینده باقی گذاشتیم
کد خبر: 657503
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۹ ۱۸:۴۰:۰۵

روزنامه جوان تاکید کرد کرد که ایران در حمله به اسرائیل سلاح ناشناخته رو نکرد و کمربند مشکی را برای آینده باقی گذاشته است.

به گزارش جوان، عقلانیت راهبردی-نظامی فرماندهان ما در این ماجرا بی‌نظیر بود. ضمن اینکه دفاع آنان مشروع بود و ما این رژیم خونخوار را جعلی می‌دانیم، اما باز چنان عمل کردیم که در ذهن جهانیان ادامه و استمرار این دفاع نیز مشروع و موجه باشد. دو پایگاهی را که در طراحی و حمله به کنسولگری ما در دمشق نقش داشتند هدف قرار دادیم و این یعنی هدف ما در ذهن جهان مشروع بود. 

روزنامه جوان نوشته است: ما به خود صهیونیست‌ها هم الگوی جنگیدن یاد دادیم که ما هدف نظامی را که علیه ما از آنجا اقدام شده است هدف قرار می‌دهیم و به زن و کودک و بیمارستان و خبرنگار و منازل آسیبی نمی‌رسانیم. یعنی در عین جنگ، درس اخلاق به دشمن را نیز فراموش نکردیم و این از بلوغ فرماندهان ماست. جمهوری اسلامی در این حمله سلاح ناشناخته‌ای را رو نکرد، از همان سلاح‌های شناخته شده و تست شده بهره برد و کمربند مشکی را برای آینده باقی گذاشت و پایان خط را به آینده حواله کرد که محاسبات دشمن از دقت برخوردار نشود. 

 

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها