کد خبر: 657369
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۸ ۰۸:۵۱:۱۲
| |

اردن کمک به اسرائیل در رهگیری تعدادی از پهپادهای ایران را تایید کرد

بعد از اظهارات منتشرشده در رسانه‌های اردنی مبنی بر کمک این کشور به رژیم صهیونیستی در جریان پاسخ تنبیهی جمهوری اسلامی ایران، دیپلمات ارشد این کشور این مسئله را تایید کرد.

اردن کمک به اسرائیل در رهگیری تعدادی از پهپادهای ایران را تایید کرد
کد خبر: 657369
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۸ ۰۸:۵۱:۱۲

أیمن الصفدی وزیر امور خارجه اردن شامگاه دوشنبه تایید کرد که کشورش در رهگیری تعدادی از پهپادهای پرتاب‌شده توسط ایران علیه رژیم صهیونیستی، به اشغالگران کمک کرده است.

به گزارش فارس، الصفدی در مصاحبه با شبکه «سی‌ان‌ان» گفت: «هر چیزی که به آسمان ما وارد شود، حریم هوایی ما را نقض می‌کند، و معتقدیم خطری برای اردن محسوب می‌شود، ما هر کاری که در توانمان باشد برای پایان دادن به این تهدید انجام خواهیم داد و این همان کاری است که انجام دادیم».

بر این اساس، وی درباره تنش بین رژیم صهیونیستی و ایران اظهار داشت: «آنچه رخ داد نشانه‌ای از بدتر شدن وضعیت خطرناک بود مگر اینکه با عامل این همه تنش که تجاوز اسرائیل به غزه و ادامه فقدان افق سیاسی است، مقابله کنیم».

به نوشته وبگاه «تایمز اسرائیل» به نقل از این مصاحبه، رئیس دستگاه دیپلماسی اردن اضافه کرد: «اولویت ما حفاظت از اردن و شهروندان اردنی است و هر کاری که می‌توانیم در برابر تشدید تنشی که برای همه مضر است، انجام می‌دهیم».

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها