کد خبر: 657216
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۷ ۰۸:۳۰:۲۲
| |

بیانیه جدید سیدحسن خمینی + جزئیات و متن پیام

سید حسن خمینی، با بیان اینکه عملیات شجاعانه توسط فرزندان غیور ایران اسلامی موجب افتخار است، تاکید کرد: امروز نیز همه باید به قدرت ملی خود ببالیم و با تکیه همه جانبه بر مردم عزیز که مهم ترین مولفه قدرت هستند، در برابر تهدید های خارجی متحد باشیم.

بیانیه جدید سیدحسن خمینی + جزئیات و متن پیام
کد خبر: 657216
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۷ ۰۸:۳۰:۲۲

در پی حمله تلافی‌جویانه ایران به جنایت رژیم صهیونیستی در حمله به کنسولگری کشورمان در دمشق، سید حسن خمینی بیانیه‌ای را منتشر کرده است.

به گزارش جماران، متن این این پیام بدین شرح است:

ٱلنَّارُ یُعۡرَضُونَ عَلَیۡهَا غُدُوّٗا وَعَشِیّٗاۚ وَیَوۡمَ تَقُومُ ٱلسَّاعَةُ أَدۡخِلُوٓاْ ءَالَ فِرۡعَوۡنَ أَشَدَّ ٱلۡعَذَابِ[غافر ۴۶]

عملیات شجاعانه توسط فرزندان غیور ایران اسلامی موجب افتخار است.

تقابل ایران با رژیم غاصب صهیونیستی به دلیل وقاحت و تحلیل های غلط دشمن به یک ضرورت گریز ناپذیر تبدیل شده بود و این حمله یک تصمیم استراتژیک برای نمایش اقتدار، امنیت و غرور ملی بود. فراموش نمی کنیم که رژیم سفاک اسراییل در طول این سالها تا چه اندازه در قتل ایرانیان و آزادیخواهان پافشاری کرده است و تا چه حد منافع ملی ما و هویت اسلامی مسلمانان را دستخوش تاراج قرار داده بود.

تداوم حملات و ترورهای اسراییل به مواضع و شهروندان ایرانی، در بیش از یک دهه گذشته، در داخل و خارج کشور، گویی این باور و ذهنیت ناصواب را در میان دشمنان و حتی برخی ایرانیان ایجاد نموده بود که ایران توانائی تقابل مستقیم با اسراییل را نداشته و صرفا به جنگ و یا پاسخ غیرمستقیم اکتفا خواهد کرد. ذهنیتی که امروز کاملا از بین رفته است.

طبیعی است که ایرانیان بیش از هر کشور دیگر از جنگ های تحمیلی آسیب دیده و لذا هرگز به دنبال آن نبوده اند، ولی از سوی دیگر نشان داده اند که در مقابل جسارت و تعدی دشمنان نیز ساکت نخواهند نشست.

امروز نیز همه باید به قدرت ملی خود ببالیم و با تکیه همه جانبه بر مردم عزیز که مهم ترین مولفه قدرت هستند، در برابر تهدید های خارجی متحد باشیم.

اینجانب ضمن تبریک این عملیات شجاعانه به فرماندهی معظم کل قوا و رزمندگان سرافراز، رضوان الهی را برای امام بزرگوار(س) مسألت دارم که روح خودباوری و عزت را در مردم ما دمید و به روان شهیدان سرافراز درود می فرستم که پیشگامان این راه بودند.

سید حسن خمینی

۲۶ فروردین ۱۴۰۳

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
 • ناشناس ارسالی در
  دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳

  شما با هم متحدید کافی است.بجای شعارهای توخالی به این واقعیت که با هزینه صدها موشک فقط 7 موشک اصابت کرده بپردازید و دست از سر ملت ایران با کوبیدن در طبل جنگی که میدانید بازنده نهایی خواهید بود بردارید.

 • سلی ارسالی در
  دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳

  بشین سرجات

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  خواندنی ها