کد خبر: 657112
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۶ ۲۰:۲۰:۰۰
| |

چرا سوریه از پدافند پیشرفته خود برای رهگیری موشک‌های اسرائیلی علیه ایران استفاده نمی‌کند؟

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: در مورد روسیه که آسمان سوریه را در اختیار دارد، با پیشرفته‌ترین تجهیزات پدافندی قدرت رهگیری تمام پرنده‌ها را دارد و در زمین نیز از نیروها و امکانات نظامی تهاجمی و تدافعی کارآمدی برخوردار است، نمی‌توان این سؤال را نادیده گرفت که چرا هرگز از اینهمه امکانات خود برای جلوگیری از جنایات رژیم صهیونیستی علیه نیروهای ایرانی استفاده نکرده است؟

چرا سوریه از پدافند پیشرفته خود برای رهگیری موشک‌های اسرائیلی علیه ایران استفاده نمی‌کند؟
کد خبر: 657112
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۶ ۲۰:۲۰:۰۰

روزنامه جمهوری اسلامی این سوال مهم را مطرح کرده که چرا سوریه از پدافند پیشرفته خود برای رهگیری موشک‌های اسرائیلی علیه ایران استفاده نمی‌کند؟

به گزارش جمهوری اسلامی، همه می‌دانند که اکنون دشمن برای کشاندن ما به جنگ برنامه‌ریزی کرده و برای ما نقشه دارد. ما باید با هوشیاری تصمیم بگیریم و در این تصمیم‌گیری از عجله کردن و بی‌گدار به آب زدن بپرهیزیم. بهترین اقدام در حال حاضر تلاش همه‌جانبه برای مسدود کردن منافذی است که دشمن از آنها برای ارتکاب جنایات علیه نیروهای ما استفاده می‌کند. در این زمینه، مطالب زیادی گفته و نوشته شده که عصاره آنها و البته قابل توجه‌ترین‌ها احتمال همکاری عناصری در داخل سوریه اعم از افراد محلی و یا عوامل روسیه که امکانات زیادی در زمینه‌های اطلاعاتی، امنیتی و پدافندی را در زمین و آسمان سوریه در اختیار دارند با صهیونیست‌هاست.

این روزنامه نوشته است: درباره سوریه لزومی ندارد احتمال همکاری با رژیم صهیونیستی بر دولتمردان متمرکز شود.چه‌ بسا افراد نفوذی دوچهره‌ای که مانند «ایلی کوهن» جاسوس کارکشته صهیونیست‌ها در دهه 1340 با ظاهری بشدت دلسوز ولی باطنی همراه با دشمن ما داشته باشند. سوریه کشوری است که زمینه‌های نفوذ سازمان‌های جاسوسی بین‌المللی به ویژه صهیونیستی را از گذشته داشته و اکنون نیز دارد. جنگ‌های داخلی سوریه در یک دهه گذشته این زمینه را بیشتر کرده و به همین دلیل ما باید با عناصر محلی سوریه بسیار محتاطانه تعامل داشته باشیم کمااینکه از «ایلی کوهن»های داخل کشور خودمان هم نباید غافل باشیم.

جمهوری اسلامی یادآور شده است: در مورد روسیه که آسمان سوریه را در اختیار دارد، با پیشرفته‌ترین تجهیزات پدافندی قدرت رهگیری تمام پرنده‌ها را دارد و در زمین نیز از نیروها و امکانات نظامی تهاجمی و تدافعی کارآمدی برخوردار است، نمی‌توان این سؤال را نادیده گرفت که چرا هرگز از اینهمه امکانات خود برای جلوگیری از جنایات رژیم صهیونیستی علیه نیروهای ایرانی استفاده نکرده است؟ علاوه بر قربانیان زیادی که در اثر بمباران‌های هواپیماهای رژیم صهیونیستی در نقاط مختلف سوریه در سال‌های اخیر داده‌ایم، در همین 6 ماه بعد از عملیات «طوفان‌الاقصی» نیروهای مهمی از زبده‌ترین‌ها به شهادت رسیدند که نمی‌توان جای خالی آنها را پر کرد. به همین دلیل، اولویت با مسدود کردن منافذی است که دشمن با استفاده از آنها این نیروها را از ما می‌گیرد. اگر بخواهیم با خود صادق باشیم باید بپذیریم انتقام واقعی اینست. 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
  • ناشناس ارسالی در
    یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳

    فعلاً داستان اخیر غزه و اسرائیل ملعون، تله ای است که روسیه کفتار برای ایران کار گذاشته است همچنان که در جریان اوکراین و سوریه این تله را برای ایران کار گذاشت و موجبات تحریم های اقتصادی شدید ١٢ ساله اخیر را فراهم نمود! لعنت به ذات پلیدش!!!

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها