کد خبر: 656932
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۵ ۰۸:۲۰:۰۰
| |

چرا صدیقی مانند معاون اول قوه قضاییه استعفا نمی‌دهد؟

روزنامه اعتماد با اشاره به کاهش چشمگیر حضور نمازگزاران در نمازجمعه دیروز به امامت کاظم صدیقی این موضوع را مطرح کرده که چرا نام او همچنان در لیست امامان جمعه تهران قرار دارد؟

چرا صدیقی مانند معاون اول قوه قضاییه استعفا نمی‌دهد؟
کد خبر: 656932
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۵ ۰۸:۲۰:۰۰

مهدی بیک اوغلی- روزنامه اعتماد با اشاره به کاهش چشمگیر حضور نمازگزاران در نمازجمعه دیروز به امامت کاظم صدیقی این را مطرح کرده چرا نام او همچنان در لیست امامان جمعه تهران قرار دارد؟

به گزارش اعتماد، تصاویر مخابره شده از نماز جمعه روز گذشته تهران هم نشان‌دهنده دیدگاه قشر متدین و مذهبی جامعه نسبت به رخدادهای اخیر بود. بسیاری از تصاویر نشان می‌داد که صفوف نماز جمعه تهران برخلاف هفته‌های گذشته، خالی‌تر شده بود. تیغه تیز بسیاری از انتقادات متوجه ستاد نماز جمعه کشور بود که علی‌رغم واکنش‌های منفی، باز هم نام کاظم صدیقی را در لیست ائمه جمعه تهران قرار داده بود. برخی تحلیلگران با اشاره به مورد مشابه تخلف فرزندان معاون قوه قضاییه و استعفای این چهره برای نداشتن هر نوع شائبه‌ای در روند رسیدگی به تخلفات فرزندانش، این پرسش را طرح کردند که چرا ستاد نماز جمعه کشور صبر بیشتری در پیش نگرفت تا این‌گونه باعث کاهش رونق نماز جمعه پایتخت نشود. 

این روزنامه افزوده است: دیدگاه‌ها درخصوص حضور کاظم صدیقی در نماز جمعه تهران، در شرایطی همچنان ادامه دارد که پرسش‌های مهمی در برابر ستاد ائمه جمعه قرار دارد. اینکه چرا به‌رغم بازخوردهای بسیار ماجرای باغ هزار میلیاردی ازگل، باز هم نام کاظم صدیقی را در لیست امام جمعه تهران قرار دادند؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
  • داریوش ارسالی در
    شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

    چرا روحانی و حامیان اصلاح طلبش بخاطر این 8 سال جنایت محاکمه نمی‌شود

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها