کد خبر: 656695
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۱ ۱۳:۵۴:۱۸
| |

دادستان کل کشور:

در هیچ‌کجا مانند ایران این مقدار آزادی برای نقد مسئولان وجود ندارد

دادستان کل کشور گفت: آزادی که امروز در ایران وجود دارد در هیچ کجای دنیا دیده نمی‌شود، در هیچ کجا این مقدار آزادی برای نقد مسئولان وجود ندارد. به طوری که برخی بالاتر از نقد و بعضاً اقدامی که دارای وصف مجرمانه هم است مرتکب می‌شوند، اما کسی متعرض آن‌ها نمی‌شود.

در هیچ‌کجا مانند ایران این مقدار آزادی برای نقد مسئولان وجود ندارد
کد خبر: 656695
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۱ ۱۳:۵۴:۱۸

دومین جلسه شورای معاونین دادستانی کل در سال جدید با حضور معاونین و به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین موحدی آزاد برگزار شد.در ابتدای این جلسه دادستان کل کشور با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مردم، فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفته و اظهار کرد: در این عید بزرگ پس از یک ماه روزه‌داری و اطاعت خداوند، بندگان پاداش خود را از خدای متعال طلب می‌کنند و این روز بزرگ کامل کننده عبادات یک ماه بندگان است.

وی گفت: از خداوند متعال می‌خواهیم در سال پیش‌رو و در شب‌های قدری که گذشت برای همه ما بهترین امور دنیوی و اخروی را رقم بزند. البته والاترین و بهترین امر مقدر برای همه بشریت همانا ظهور حضرت، ولی عصر ارواحنا فداه و به دست گرفتن پرچم عدالت‌گستری توسط ایشان در جهان می‌باشد.

به گزارش ایلنا، بخش هایی از اظهارات موحدی را در ادامه می خوانید:

 

 • متاسفانه اکنون مسئله حجاب در کشور به یک چالش تبدیل گشته است، در حالی که مبنای حجاب و پوشیدگی "شریعت" است و از همان صدر اسلام مورد توجه بوده و مربوط به جمهوری اسلامی نمی‌باشد. 
 • دشمن از همان روز‌های آغازین پیروزی انقلاب اسلامی انواع موانع و مشکلات را برای شکست دادن و تضعیف انقلاب اسلامی ایجاد و رهبری کرده است.
 • به طور مثال می‌توان به تحریک گروهک‌ها، انجام ترور‌های ابتدای انقلاب، تحمیل ۸ سال جنگ و حمایت‌های مداوم از رژیم بعث، جنگ اقتصادی، جنگ فرهنگی و تحریم‌های ظالمانه دولت و مردم ایران اشاره کرد.
 • توطئه کشف حجاب از همان دست دسیسه‌های دشمن است که سعی دارد حجاب را مانع پیشرفت و موفقیت بانوان قلمداد کند. این در حالی است که رشد و پیشرفت بانوان غیور ما در کشور در دوران پس از انقلاب دارای یک شتاب و جهش فوق‌العاده بوده و این روند موفقیت‌ها همچنان ادامه دارد و خواهد داشت.
 • کسب مدال‌ها و موفقیت‌های مختلف و متعدد زنان ایرانی در عرصه‌های علمی، پزشکی، فرهنگی، هنری، ورزشی و ... بر همگان روشن است و این بستر رشد و تعالی برای بانوان ایرانی در سایه انقلاب اسلامی ایجاد گردیده و این مسئله موجب تحقیر تفکر زن‌ستیز غرب گردیده است. 
 • دشمن می‌خواهد نظام اسلامی را در دید مردم بخصوص جوانان ناموفق معرفی کند اگر با دقت نگاهی به پشت پرده موضوع حجاب و عفاف در کشور داشته باشیم به وضوح دست دشمن خارجی و بیگانگان قابل مشاهده است؛ لذا مردم بصیر ما همچون دیگر توطئه‌های دشمن در این موضوع هم هوشیار بوده و این توطئه را خنثی می‌کنند و دچار فریب و حربه‌های دشمنان نمی‌شود.
 • دشمن تلاش کرده است مسئله حجاب را یک مسئله سیاسی جلوه داده و تنزل دهد و به چالش تبدیل کند. در حالی که مسئله حجاب مبنای قرآنی و شرعی داشته و در کشور ما نهادینه شده است.اگرچه متأسفانه افراد معدودی به علت آگاهی کم، فریب نقشه دشمن را خورده و اقدام به کشف حجاب نمودند.
 • این موضوع هیچ ربطی به مسائل اقتصادی ندارد، اتفاقاً برخی از این افراد از تمکن مالی خوبی برخوردار هستند. پیگیر اجرای قانون در این زمینه هستیم و همه مسئولین موظف به اجرای قانون هستند.
 • آزادی که امروز در ایران وجود دارد در هیچ کجای دنیا دیده نمی‌شود، در هیچ کجا این مقدار آزادی برای نقد مسئولان وجود ندارد. به طوری که برخی بالاتر از نقد و بعضاً اقدامی که دارای وصف مجرمانه هم است مرتکب می‌شوند، اما کسی متعرض آن‌ها نمی‌شود.
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  خواندنی ها